Eset, Dolar Kurunu 2.50 Tl'ye Sabitledi

ANKARA(ANKA) - Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, kurumlara yönelik ESET Endpoint Solutions ü...

Haberler 16.11.2015, 11:20
Eset, Dolar Kurunu 2.50 Tl'ye Sabitledi

ANKARA(ANKA) - Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, kurumlara yönelik ESET Endpoint Solutions ürünlerinin satışında dolar kurunu 2.50 TL’ye sabitledi. ESET, böylece kurumsal müşteriler için yaklaşık yüzde 20’ye varan oranda indirim sağlamış oldu.

11 bini aşkın kurumsal müşterisiyle dijital güvenlik konusunda Türkiye’nin çok tercih edilen markası olan ESET, şirketlere yönelik yeni bir kampanya başlattı. ESET, kurumlara yönelik güvenlik çözümlerinin satışında Kasım ayı boyunca döviz kurunu 2.50 TL’ye sabitleyerek, müşterilerine ürünlerini 2015 yılının ilkbahar fiyatlarıyla sunuyor.

Müşterilerini döviz kurundaki dalgalanmalara karşı korumak istediklerini aktaran ESET Türkiye Satış Müdürü Barbaros Akkoyunlu, “Yaptığımız bu kampanya ile bu yılın ilkbahar aylarındaki dolar kuruna dönmüş olduk. Böylece müşterilerimize hem istikrarlı bir fiyatlandırma hem de yaklaşık yüzde 20’e varan indirim avantajı sunmuş olduk“ diye konuştu.

-HEM YENİ ÜRÜN HEM DE YENİLEME İÇİN GEÇERLİ-

30 Kasım 2015 tarihine kadar süren kampanya, 26 ve üzeri kullanıcılı alımlar için geçerli. Hem yeni satışlarda hem de yenileme satışlarında uygulanan bu kampanya, tüm kurumsal ESET güvenlik çözümleri için geçerli. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@