En Ucuz Faizle 100.000 TL Ev Kredisi Veriyor! Vakıfbank Sarıpanjur Paketi

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi paketi ile müşterilerinin ev alımlarına aracılık ediyor. Mayıs ayının ortası itibariyle en düşük faiz oranına, en ucuz konut kredisine sahip olan banka müşterilerine aylık 1665 TL taksitle 100.000 TL konut kredisi veriyor. 

En Ucuz Faizle 100.000 TL Ev Kredisi Veriyor! Vakıfbank Sarıpanjur Paketi

Bayramdan sonra, mayıs ayının ikinci yarısında konut kredisi kullanarak ev alacaklar için Vakıfbank düşük faizli, ucuz maliyetli, kolay ödeme planlarıyla finansman sağlıyor. Uzun süredir konut kredisi faiz oranlarıyla diğer bankaların önünde bulunan Vakıfbank’ın 100.000 TL kredi ödeme planını derledik. 

NE KADAR KONUT KREDİSİ KULLANABİLİRİM?

Konut kredisi kullanarak ev almak isteyenlerin ilk sordukları soruların başında, ne kadar konut kredisi kullanabilirim? Oluyor. Konut kredisi kullanımlarında limit çok farklı etmenlere bağlı olarak değişiyor. Müşterilerin uzun süredir düzenli işlerinin olması, emekli yada memur olmaları, daha önceki bankacılık işlem puanlarının yüksek olması konut kredisi limitlerinin artmasını sağlar. 

Konut kredisi limitinin belirlenmesinde en temel şart ise aylık gelir düzeyi. Çalışanların maaşlarının yüksek olması kredi limitini artırır. Ayda 3.000 TL maaş alan bir müşteri en fazla bu maaşın yüzde 70’ini konut kredisi taksiti olarak öder. Ödemeler 2.100 TL olarak 120 ay vadeli yapılır.

Vakıfbank’ın Kredi Limit Oranı

Müşteriler konut kredisi kullanımları için tüm şartları sağlamaları durumunda alacakları evin değerinin yüzde 90’ı için kredi kullanabilecekler. Örneğin 300.000 TL değerinde bir ev alacak müşteriler gelirlerinin uygun olması durumunda 270 bin TL kredi kullanarak ev alabilir. 

100.000 TL KREDİ KULLANIRSAM AYLIK KAÇ TL TAKSİTLE ÖDERİM?

Vakıfbank müşterilerine 120 ay vade olanağı sunuyor. Yüzde 1.32 aylık faiz oranıyla konut kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini aylık 1665 TL taksitle yapar. 1100 TL ekspertiz ücreti, 500 TL kredi tahsis ücreti ve ipotek tesis ücreti ile sigorta masrafları ödenir. 100.000 TL kredi 120 ay sonunda yaklaşık 202 bin TL olarak ödenir. 

KONUT KREDİSİ BAŞVURULARI

Vakıfbank'tan konut kredisi kullanacak olanlar ön başvurularını bankanın mobil ve internet şubesinden yapabilirler. Ön başvuru aşaması sonrası banka hangi faiz oranıyla kaç TL konut kredisi kullanılabileceğini müşteriye iletecek. Daha sonra müşteri banka şubesinden esas başvurusunu yapacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@