Emeklilere Maaşlarına Göre 1000 TL, 1250 TL, 1500 TL Ödenecek! Bankalardan Promosyon Yarışı

Emekli maaş müşterileri için bankalar kıyasıya bir yarış içerisine girdiler. Bu kapsamda yeni kampanya açıklayan bankalardan bir tanesi de Garanti BBVA oldu. Banka müşterilerinin emekli maaşlarına göre 1000 TL ile 1500 TL arasında ödeme yapacak.

Emeklilere Maaşlarına Göre 1000 TL, 1250 TL, 1500 TL Ödenecek! Bankalardan Promosyon Yarışı

Bankaların promosyon yarışı Nisan Mayıs 2021 döneminde yeniden hızlandı. Son dönemlerde çok sayıda banka maaş promosyon ödemeleri için yeni kampanya paketlerini bir bir ilan etmeye başladılar. Devlet bankalarının 750 TL promosyon ödemesi yaptığı dönemde özel bankaların promosyonları ek şartsız 1750 TL'ye kadar uzandı. 

YENİ PROMOSYON KAMPANYASI GELDİ

Emekli maaş müşterisi için açıklanan son kampanyalardan bir tanesi de Garanti BBVA tarafından duyuruldu. 

Banka resmi sitesinden ilan ettiği Nisan ve Mayıs dönemini kapsayan promosyon kampanyasında 1500 TL'ye kadar ödeme yapacağını duyurdu. Ayrıca emekli müşterilerinin emekli arkadaşlarını bankaya davet etmeleri durumunda ek ödeme alacaklarını bildirdi. 

Garanti BBVA'ya maaş müşterisi olacak olan emeklilere banka, ödenecek promosyonun dışında ek olanaklar da sağlanacağını açıkladı. Ücretsiz bankacılık işlemlerinin yanında avantajlı kredi ve vadeli mevduat faizleri de bankanın sunduğu imkanlar arasında olacak. 

İŞTE İLAN EDİLEN O KAMPANYA

Garanti BBVA resmi sitesinden duyurduğu emeklilik promosyon kampanyasında emeklilere 3 farklı promosyon ödemesi yapacak. Promosyon ödemelerinde yapılacak tutarlar ise kişinin maaşına göre belirlenecek. Emekli maaşı ne kadar fazlaysa ödenecek olan promosyon tutarı o kadar yüksek olacak. 

Garanti BBVA, 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 1000 lira, 1.500-2.500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.250 lira,  2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.500 lira nakit promosyon ödemesi yapacak. Garanti BBVA ikinici bir kampanya ile emekli müşterilerine 150 TL ek ödeme yapacak. Bu kampanya ile emekliler 1 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında başka bir kurumdan emekli maaşını alan arkadaşını/yakınını, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması için  davet ederse banka 150 TL ödeme yapacak. 

Promosyon kampanyasından yararlananlara Garanti BBVA ayrıca SGK emeklilerine özel kredi fırsatı sunacak. Ev alacaklar için konut, araba alacaklar için taşıt ve nakit ihtiyacı olanlar için ise ihtiyaç kredisi sağlanacak. 

BAŞVURU KANALLARI

Emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıyarak 1500 TL'ye kadar promosyon almak isteyen emekliler, başvurularını bankanın web sitesinden telefon uygulamasından yada banka şubelerinden bizzat yapabilecek. Promosyon ödemeleri peşin olarak ödenecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@