Emekliler Dikkat! En Az 1250 TL Ödeniyor Bayramdan Önce Bankadan Kimlikle Alabilirsiniz

Emekliler için promosyon ödemeleri devam ediyor. Promosyon almayan yada daha düşük tutarda alıp taahhüdünü bozmak isteyenler için Yapı Kredi Bankası 1750 TL ödeme yapıyor. Emeklilere yapılan promosyon ödemeleri için bankaya kimlikle başvuru yapılması yeterli oluyor.

Emekliler Dikkat! En Az 1250 TL Ödeniyor Bayramdan Önce Bankadan Kimlikle Alabilirsiniz

Ramazan bayramı öncesinde vatandaşlar bankacılık işlemleri ile promosyon ödemesi alabilirler. Mayıs 2021 döneminde uygulanan kampanyalar kapsamında promosyon ödemeleri 1750 TL'ye kadar çıkmış durumda. Ek koşullar olmadan alınan promosyon ödemeleri, daha önce hiç almamış, yeni emekli olan veya anlaşma imzaladığı bankadan vazgeçmek isteyenler için geçerli olacak. 

EMEKLİLERE ÖZEL PROMOSYON KAMPANYASI YAPI KREDİ'DE

Bilindiği üzere bankalar emeklilerin maaşlarını alacakları bankalar ile promosyon sözleşmesi imzalıyorlar. Promosyon anlaşması kapsamında maaşını en az 3 yıl boyunca bankadan alacağının sözünü veren emeklilere promosyon ödemesi yapılır. 

Promosyon ödemeleri bankaların ilan ettikleri kampanyalara göre belirlenir. Promosyon ödemlerinde tutarın belli olmasında bir diğer önemli etmen maaş tutarıdır. Emeklilerin promosyon ödemelerini almak için banka şubesine başvuruda bulunmaları yeterlidir. 

Yapı Kredi Mayıs Kampanyası

Yapı Kredi Bankası mayı ayı kampanyası kapsamında emeklilere 1750 TL'ye varan ödeme yapıyor. Bankanın yenii promosyon kampanyasına ilişkin açıklamasında "Ek Koşulsuz 1.750 TL'ye Varan Promosyon! T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli" açıklaması yer aldı. 

Maaşa Göre Ödenecek Promosyon Tutarı

* Emekli vatandaşların bir aylık net gelir 1500 TL'ye kadarsa ödenecek promosyon tutarı 1.200 TL olacak. 

* Ancak emekli maaşı 1500 TL-2500 TL arasındaysa Yapı Kredi Bankası'nın ödeyeceği promosyon 1.500 TL olarak açıklandı. 

* Yüksek tutarda 2500 TL'nin üzerinde emekli maaşı alanlar için ise 1.750 TL nakit promosyon ödenir.

PEŞİN ÖDENİR

Emekli vatandaşlara yapılacak olan promosyon ödeme tutarları peşin olarak ödenir. Yapı Kredi internet şubesi yada banka şubelerinden kimlikle başvuru yapacak olan vatandaşlar maaşları oranında pormosyonu anında alacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@