EGM'den İkinci El Araba Satışı! 2008 Model Araç 35 Bin TL, 2009 Model Araç 42 Bin TL'ye İhalede

Amasya Emniyet Genel Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile kendisine ait olan ikinci el araçları satacağını ilan etti. Hasarlı ve hasarsız araçların yer aldığı satış listesinde ikinci el araçlar 27.000 TL'den başlıyor. İhale sürecine ilişkin tüm ayrıntıları bir başvuru kılavuzu ile ilan eden Amasya Emniyet Genel Müdürlüğü ihalenin 6 Mayıs tarihinde gerçekleştirileceğini ilan etti.

EGM'den İkinci El Araba Satışı! 2008 Model Araç 35 Bin TL, 2009 Model Araç 42 Bin TL'ye İhalede

İkinci el araç satışlarına dair Emniyet Genel Müdürlüğü'nden ihale duyurusu bulunuyor. 

Geçtiğimiz günlerde ilan edilen duyuru kapsamında Amasya Emniyet Genel Müdürlüğü  mülkiyeti kendisine ait olan ikinci el araçları, motosikletleri ve bazı hurdaları satacağını duyudu. Bu satış işlemleri için kurum ihale düzenleyecek. 

EGM'DEN İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞI

İkinci el araç almak isteyenler için uygun fiyatlı muhammen bedeller ile satışa çıkarılan araç sayısı 5 adet. Bu 5 aracın satışı için başvuru almaya devam eden Amasya Emniyet Genel Müdürlüğü satış işlemlerine dair bir de açıklamada bulundu. 

Kurum araç satışları için başvuruda bulunacaklar için yayımladığı açıklamasında "Amasya Emniyet Müdürlüğü kuvvesinde bulunan aşağıda miktarları yazılı HEK durumundaki taşıtlar ile hurda durumunda bulunan malzemeler 4645 Sayılı Kanun ve Emniyet Genel Müdürlüğüne ait Araç, Gereç, Mal ve Malzemelerin Satış Hibe HEK ve Hurda Durum ve işlemleri ile Hizmet Satışına Dair Yönetmeliğin 33. Maddesi gereğince mübadele yolu ile ihale edilecektir." bilgisini verdi. 

SATIŞA ÇIKARILAN ARAÇLARIN ÖZELLİKLERİ

EGM tarafından satışa çıkarılan araçların 3 tanesi aynı marka olup diğer 2 araç farklı marka ve modeldeler. 

İlan edilen satış listesine göre satışı yapılacak 3 aracın markası 2009 model Renault Megan 2 Sedan Authentique marka. Bunun dışında Amasya Emniyet Genel Müdürlüğü 2008 model Hyundai era 1.6 CVVT ( Select) satışı yapıyor. Satış listesinde yer alan son araç ise 2004 model Toyota Corolla 1.6 Terra Hp

Satışı yapılacak olan tüm araçlar için kurum "hasarsız" ifadesi kullandı. 

Satış Tablosu

Yukarıda yer alan tabloda ki ilk 5 sırada yer alan binek otomobil satış duyuruları. Listenin son iki sırasında yer alan motosiklet satışları. 

İHALE BAŞVURU TARİHİ VE İŞLEMLERİ

Amasya Emniyet Genel Müdürlüğü ihale sürecine dair yaptığı açıklamalarında ihalenin 6 Mayıs tarihinde düzenleneceğini duyurdu. İhale işlemleri Amasya Emniyet Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilecek. Kurum ihaleye dair katılmak isteyenlerin şartname ve eklerini i Amasya Emniyet Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü (6. Kat) Göllü bağları Mahallesi Alpaslan Türkeş Caddesi No:66 AMASYA adresinden alabileceklerini duyurdu. 

Başvuru işlemleri ihale şartnamesinde yer alan evrakalr ve geçici teminat bedellerinin ödenmesi ile yapılacak. Daha sonra ihale sürecine katılacak istekliler araçlar iin tekliflerini sunacaklar. Amasya Emniyet Müdürlüğü araç satışları için duyurusunda telefon numarası da ( 0 358 218 50 05) paylaştı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@