Düşük Faizli Vakıfbank 10.000 İhtiyaç Kredisi! 6 Ayrı Kolay Ödeme Seçeneğiyle

Vakıfbank 67. kuruluş yıldönümü nedeniyle müşterilerine daha düşük faizli kredi sağlayacağını ilan etti. Bankanın sunduğu kredi kampanyası ve kolay ödeme seçenekleri diğer bankaların önüne geçti.

Düşük Faizli Vakıfbank 10.000 İhtiyaç Kredisi! 6 Ayrı Kolay Ödeme Seçeneğiyle

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasıyla nakit ihtiyacı olanlara hem düşük faizli hemde kolay ödeme seçenekli kredi olanağı sunuluyor. 

Bankanın tüm başvuruda bulunanlar için açıkladığı kredi kampanyasında yer alan avantajlardan bir tanesi de ödeme erteleme seçeneği. 10.000 TL kredi kullanacaklar için oluşan ödeme planı ve krediye dair tüm özellikler. 

10.000 TL VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Çeşitli ihtiyaçları bulunan vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisisi ödeme planlarını inceliyorlar. 

Bu kapsamda sağlanan kampanyalı kredileri araştıran vatandaşlar için Vakıfbank 67. Yıldönümü Kredisi verdiğini duyurdu. Kuruluşunun 67. yılına özel ihtiyaç kredisi sağlayacağını ilan eden Vakıfbank düşük faiz oranıyla kredi sağlayacak. 

Son dönemlerde ihtiyaç kredisi faiz oranlarının çok yüksek seviyelere ulaşmasının ardından maliyet oranları da çok yükselmiş durumda. Yıllık yüzde 23.00, yüzde 24.00 ve yüzde 25.00 seviyelerine kadar çıkan kredi maliyetlerinde oranlar yüzde 1.60 bandının üzerinde. 

Vakıfbank ise müşterilerine daha düşük faiz oranları ile kredi sağlayacağını duyurdu. 

Bankanın resmi sitesinden ilan edilen kredi özelliklerine göre Vakıfbank müşterilerine yüzde 1.51 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlayacak. Banka bunun dışında kredi ödemelerinde 3 aydan 36 aya kadar uzaman bir ödeme planı oluşturacak. 

Kredi geri ödemeleri için ise müşteriler; Aylık eşit taksitli, Artan taksitli Azalan taksitli 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli ödeme planlarından birini seçebilirler. 

10.000 TL İÇİN ÖDEME PLANI

Vakıfbank'ın sunduğu esnek ödeme planları, düşük faiz ve ödeme erteleme imkanları ile 10.000 TL kredi kullanım 36 ay vadede ödemek isteyen bir müşteri için oluşan maliyet tablosu. 

Vakıfbank müşterilerine 3.000 TL'den 125 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın kredi olanaklarından faydalanacak olanlar başvurularını banka şubelerinden, mobil bankacılıktan yada internet bankacılığından yapabilirler. 

Yorumlar (1)
Ali kaşkaş 2 hafta önce
Esnaflarda bu pandomi destek kredilerinden yararlanabiliyoruzmu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@