Dogecoin 2021 Sonunda Kaç Dolar Olacak? Kripto Uzmanından Çılgın Rakam

Kripto Para dünyasının dikkat çeken isimlerinden olan Dogecoin adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Yakaladığı yükselme ivmesi ile dikkat çeken Dogecoin için ise 2021 yıl sonu tahmini geldi.

Dogecoin 2021 Sonunda Kaç Dolar Olacak? Kripto Uzmanından Çılgın Rakam

Kripto Para Borsaları, Türkiye'de oldukça aktif halde. Çok sayıda yatırımcı kripto para yatırımı yaparken yatırımcılar kripto paraların nasıl performans sergileyeceklerine dair araştırma halindeler. Bu kapsamda yatırımcılar adına yeni bir değerlendirme geldi. 

DOGECOİN YILSONU ANALİZİ

2021 yılının en dikkat çeken öğelerinden biri olan Dogecoin için yeni bir analiz geldi. Geçtiğimiz dönem içerisinde önemli bir performans sergileyen dogecoin sadece bu yıl içerisinde yüzde 6000'lik bir yükseliş yakaladı.

Bu artısıyla oldukça dikkat çeken Dogecoin yakaladığı bu sansasyonel formunu sürdürmek istiyor. Bir önceki hafta içerisinde yüzde 47 oranında artan Dogecoin, elde ettiği son yükselme grafiği ile dördüncü en değerli kripto para konumuna geldi. Dogecoin'in ulaştığı son rakam ile birlikte kripto piyasası devleri olan XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, Tether, Cardano'nun üzerinde çıktı. Dogecoin, Perşembe gününün ilk aşamalarında 0,60 doların üzerinde işlem gördü ve piyasa değerini 78 milyar dolara çıkardı. Elon Musk’un özel şirketi SpaceX’ten neredeyse 4 milyar dolar daha fazla

5 Dolar İddiası

Kripto uzmanı olan ve tanınan isimlerden biri olan Mr. Oak Dogecoin'in geleceğini değerlendirdi. Mr Oak kripto paranın yıl sonundan önce 5 dolar ve ötesine ulaşmak için gerekenlere sahip olduğuna inandığını belirtti. Ayrıca elde edilen son verilerde de uzmanlar, sektör için analistler DOGE'nin 2021 yılısonundan önce 5 Dolar bandına çıkacağını değerlendiriyorlar. Yatırımcılar da , Elon Musk Tesla arabaları için DOGE’yi bir ödeme yöntemi olarak kullanması durumunda kripto paranın daha fazla değer kazanacağına inanıyor.

Olumsuz Analizler

DOGE için olumsuz anlamda değerlendirmede bulunan bazı isimler ise Dogecoin’in altında yatan teknolojinin ve genel faydasının Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırıldığında ‘ikinci sınıf’ olduğunu ifade ediyorlar. Traders of Crypto’nun kurucusu Anthony Portno, DOGE için değerlendirmesinde neden büyümeye devam ettiğinin tam bir muamma olduğunu söyledi. DOGE için kötü tokenomiklere sahip ve gelişmesi olmayan bir meme kripto para nitelendirmesinde bulunan Portno büyümenin Elon Musk’un ön saflarında yer aldığı manipülasyonlara dayandığını söyledi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@