Denizli'de bir ekmek için 5 lira istendiği iddiasına araştırma

DENİZLİ Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, darbe girişimi gecesi bazı fırıncıların ekmeği 5 liradan sattığı yolundaki iddialar üzerine araştırma başlattıklarını söyledi. Karadaban, böyle bir olayın gerçekleştiğine inanmadıklarını...

Haberler 27.07.2016, 18:06
Denizli'de bir ekmek için 5 lira istendiği iddiasına araştırma
DENİZLİ Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, darbe girişimi gecesi bazı fırıncıların ekmeği 5 liradan sattığı yolundaki iddialar üzerine araştırma başlattıklarını söyledi. Karadaban, böyle bir olayın gerçekleştiğine inanmadıklarını belirterek, "Araştırmamız sonucunda bu iddiaların doğruluğu onaylanırsa fırsatçı hainlere, en ağır ceza verilecektir" dedi.

Denizli Fırıncılar Odası, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi bazı fırın sahiplerinin 1 lira olan ekmeği 5 liradan sattığı yolundaki iddialar üzerine araştırma başlattı. Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, milletin demokrasi ve ülkesi için mücadele ederken, bazı fırınlarda 5 liraya satıldığı yönünde kendilerine çeşitli iddiaların ulaştığını belirterek, "Öncelikle bunu hiçbir şekilde onaylamadığımı belirtmek istiyorum. Fırıncılarımız çoğu zaman bile rekabet uğruna zararına satışlar yapmıştır, ancak hiçbir zaman fiyatı yüksek satış olmamıştır. Böyle bir olayın gerçekleşmemiş olmasını ümit ediyorum. Ayrıca konunun araştırılması hususunda çalışmalarımız devam etmektedir. Araştırmamız sonucunda bu iddiaların doğruluğu onaylanırsa fırsatçı hainlere en ağır cezalar verilecektir" dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@