Denizbank'tan Kobi Müşterilerine Emeklilik Fırsatı

ANKARA(ANKA) - Esnafın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBan...

Haberler 19.11.2015, 10:35
Denizbank'tan Kobi Müşterilerine Emeklilik Fırsatı

ANKARA(ANKA) - Esnafın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, KOBİ’lere destek olmayı sürdürüyor. 125 bin TL’ye kadar 36 aya varan vadelerle yüzde 1.32 faiz oranlı kredi imkânının sunulduğu “emekli KOBİ fırsatları” kapsamında esnaf SGK prim borcunu ödeyerek emekli olabiliyor, emekli KOBİ’ler ise ticari ihtiyaçlarını avantajlı şekilde karşılayabiliyor.

DenizBank, esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Banka, Midi KOBİ işlem tarifesi kapsamında “emekli KOBİ fırsatları” konsepti ile paylaştığı kredi kampanyası ile yüzde 1,32 faiz oranlı krediyi esnafa sunarken hem SGK prim borcunu ödeyerek emekli olmak isteyen KOBİ’ye destek oluyor hem de emekli KOBİ’lerin ticari ihtiyaçlarını karşılıyor.

Emekli maaşını DenizBank’tan alan veya maaş alımını DenizBank’a devreden esnafın yararlanacağı bu avantajlı krediye DenizBank şubeleri, ESNAFE boşluk TCKN yazıp 3280’e SMS göndererek, Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, Açıkdeniz ATM’leri ve Kobideniz Facebook hesabı üzerinden başvurulabiliyor.

Kampanya ile ayrıca her bankacılık işlemi için ayrı ayrı ücret ödemekten bunalan esnafa günlük bankacılık işlemlerini içeren ve bankacılık işlem türü ile sıklığına göre farklılaşan Midi KOBİ işlem tarifesinden faydalanma avantajı da sağlanıyor.

-KOBİ’LERİMİZ İÇİN AYRICALIKLI HİZMET HER ZAMAN DENİZ’DE-

Kampanyaya ilişkin değerlendirmede bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, sundukları yenilikçi uygulamanın esnafın yüzünü güldüreceğine inandıklarını belirtti. Koçak şöyle devam etti:

“DenizBank olarak KOBİ’lerimizin her türlü ihtiyacını yakından takip etmeye ve beklentilerinin ötesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yöndeki gayretlerimiz ile özel sektör bankaları arasındaki öncü konumumuzu sürdürüyoruz. Son kampanyamız ile emekli olmak için kredi ihtiyacı olan KOBİ müşterilerimize yüzde 1,32 faiz oranı ve 36 aya varan vade ile kredi kullanma imkânı sağlıyoruz. Diğer yandan emekli KOBİ’lerimiz de bu yeni kampanyamız kapsamında ticari ihtiyaçlarını avantajlı bir şekilde karşılayabiliyorlar. Emekli olmak isteyen ve emekli olan esnafımıza sunduğumuz bu ayrıcalıklı fırsatlar ile daha çok esnafımızın Bankamızın avantajlı hizmetlerinden yararlanmasını hedefliyoruz.” (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@