Dar Gelirli ve Asgari Ücretli Vatandaşlara Özel Müjde! TEB 376 TL Taksitli Kredisini Açıkladı!

Asgari ücretliler ve dar gelirli vatandaşlar için müjde TEB Bankasından geldi. TEB Bankası yeni kampanyalı kredisini dar gelirliler için maaş değerinin %50’sini geçmeyecek taksitler ile 10 bin TL’ye kadar sunacak.

Dar Gelirli ve Asgari Ücretli Vatandaşlara Özel Müjde! TEB 376 TL Taksitli Kredisini Açıkladı!

TEB Bankasının yeni kampanyalı kredisinden dar gelirli ve asgari ücretli vatandaşlar maksimum 376 TL’lik taksitler ile yararlanabilecekler. Bu kapsamda 10 bin TL krediyi %1,45 faiz oranı ve 36 ay vade süresi kapsamında kullanacaklar. Ödemlerde zorluk çekmeyecekler. TEB Bankası’nın bu özel ihtiyaç kredisi paketi sayesinde düşük ödeme planı taksitleri ile 10 bin TL kredi sunuluyor.

Şartlar Neler?

Krediden yararlanmak isteyen vatandaşların ise belirli şartlara uygun sağlamaları gerektiği açıklandı. İlk olarak kişinin bankalardan daha önce almış olduğu bir krediye ilişkin borcunun yasal takibe düşmüş olmaması gerekiyor. Aynı zamanda kredi notunu zedeleyen uzun soluklu banka borçlarının da bulunmaması şartı aranıyor.

Bu şartlara uygunlu olan vatandaşların ise maaş bordroları veya gelir belgeleri ile TEB şubelerinden krediyi alabilecekleri açıklandı. Başvuru için talep edilen TC kimlik kartı, ikamet belgesi, maaş bordrosu, isme düzenlenmiş bir adet fatura ise evraklar olarak duyuruldu. Bu evraklar ile vatandaşlar kendilerine en yakın TEB şubesinden 10 bin TL limitli, 376 TL düşük taksitli ihtiyaç kredisine başvuru sağlayacaklar.

Öncelik Kimlere Ait?

Özellikle kredi onaylarında asgari ücretlilerin ve dar gelirlilerin ön planda tutulacağı bu ihtiyaç kredisinde vatandaşın maaş değerini yüksek bir yük ile azaltmayan taksitler hesaplanacağı belirtildi. Krediden yararlanmak isteyen ve TEB Bankası müşterisi olan kişilerin ise şubelere gitmeden bu krediyi alabilecekleri belirtildi.

TEB’de maaş hesabına sahip olanlar TEB Mobil Bankacılık Şubesi’ne kendilerine ait mobil bankacılık şifresi ile giriş yaparak ‘’kampanyalı kredi başvurusu’’ sekmesinden 10 bin TL kredi talebini gerçekleştirecekler. Yapılan inceleme ardından onay alanların kredi limit ise hesaplarına otomatik olarak geçirilecek. Bu kapsamda TEB müşterilerinin şubelere gitmesine gerek kalmıyor. Asgari ücretli tüm vatandaşlar ise kredi için başvuruları şubelerden yapabiliyorlar.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@