Borçlarını Ödeyemeyenlere ING Bank'tan 36 Ay Vadeli Borç Transferi Kredisi Çare Oluyor!

Türkiye'de vatandaşlar borç ödeme noktasında ciddi sorunlar yaşamaya devam ediyorlar. Bu sorunlara çözüm üreten bankalardan birisi olan ING Bank vatandaşlara borç kapatma kredisi vererek borçlarını öteleme fırsatı veriyor. ING Bank Borç Kapatma Kredisi özellikleri nelerdir?

Borçlarını Ödeyemeyenlere ING Bank'tan 36 Ay Vadeli Borç Transferi Kredisi Çare Oluyor!

Türkiye'de ekonomik şartların zorlaşması vatandaşların mevcut borçlarını bütçeleri ile çevirememesine neden olurken bankalardan buna yönelik kredi kampanyaları gelmeye başladı. ING Bank da müşterilerine borçlarını kolay birşekilde öteleme imkanı sunuyor.

Türkiye'de koronavirüs salgını ve ardından gelen ekonomik bozulmaların vatandaşlara yansıması oldukça olumsuz sonuçlar doğurmaya devam ediyor. Salgın kapsamında kısıtlamalar devreye alınınca çok sayıda işletme kapanmak zorunda kaldı. O işletmelerin sahipleri ile çalışanları ise büyük bir ekonomik darboğaza girdiler. Gelirleri ya azalan ya da tamamen kesilen vatandaşlar borçlarını ödeyemeyince bir çıkış yolu aramaya başladılar. Özellikle daha önce bankalardan kullanılan ihtiyaç kredileri taksitlerini ödeyemeyen vatandaşlar kara listeye düşme tehlikesi ile karşı karşıya kaldılar. Bu noktada bazı bankalar vatandaşlara borç kapatma kredisi vermeye başladılar. Bu bankalardan birisi de ING Bank oldu.

ING Bank tarafından düzenlenen Borç Transferi kredisi kampanyası ile müşteriler başka bankalara olan kredi borçlarını ING Bank'a taşıyabiliyorlar. Bu şekilde müşteriler tüm kredi borçlarını tek bir bankada toplayıp yeniden yapılandırma imkanı bulabiliyorlar. Yeni taksitlerle ödeme imkanı bulan müşteriler kara listeye düşme riskini de yaşamıyorlar.

ING BANK BORÇ TRANSFERİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Müşteriler 3-36 ay vade aralığında borç transferi kullanabiliyorlar. Bu kredi için binde boş oranındadosya masrafı alınıyor. Müşterilere bu kredi kapsamında aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulanıyor. Borç transferi kredisi için bankanın tüm kanallarından başvuru yapılabiliyor. Kredisi onaylanan müşteriler anında diğer bankalara olan kredi borçlarından kurtulabiliyorlar.

ING BANK 20 BİN TL BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ HESAPLAMA

ING Bank'tan 36 ay vadeli 20 Bin TL borç transferi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yğzde 1,44 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler bu krediyi kullandıklarında aylık olarak 751 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise ödenen toplam kredi tutarı 27.028 TL oluyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@