Bitcoin Uçuşa Geçti, Durdurulamıyor! Tüm Zamanların Rekoru Yine Kırıldı!

Kripto para piyasasının öncüsü ve lideri olan Bitcoin yine tüm zamanların rekornu kırarak rekor noktasını daha yüksek bir seviyeye taşıdı. Yatırımcılara tavisyelerde bulunan uzmanlar Bitcoin için 50.000 doları işaret etmeye başladılar.

Bitcoin Uçuşa Geçti, Durdurulamıyor! Tüm Zamanların Rekoru Yine Kırıldı!

Kripto para piyasalarının en çok işlem hacmine sahip olan para birimi Bitcoin'de önemli fiyat değişimleri meydana gelmeye devam ediyor. Bitcoin bugün tüm zamanların rekorunu bir defa daha kırmayı başardı. 1 Bitcoin kaç dolar oldu?

BİTCOİN DURDURULAMIYOR!

Dünya finans sektörüne yeni bir açılım kazandıran kripto paralar son dönemlerde etki alanlarını oldukça genişletmeyi başardılar. Arkalarında herhangi bir devlet güvencesi olmamasına rağmen her geçen gün meşruiyetlerini daha fazla ispat eden kripto paraların işlem hacimleri oldukça yüksek bir noktaya ulaştı. Bu piyasanın en çok işlem hacmine sahip para birimi olan Bitcoin ise çok önemli fiyat yükselişleri ile gündeme gelmeye devam ediyor.

2020 yılının son çeyreğinde 8-10 Bin dolar seviyelerinde gidip gelen ve yatırımcılarını oldukça düşündüren Bitcoin yılın son bölümünde büyük bir sıçrayış gerçekleştirmişti. 2021 yılının başında ise 30 bin Dolar seviyesinin üzerine güçlü bir şekilde yerleşen Bitcoin'in yıldızı parlamaya devam ediyor.

TÜM ZAMANLARIN REKORU YİNE KIRILDI!

Son piyasa gelişmelerine göre Bitcoin 49.300 dolara kadar yükseldi. Bu seviye aynı zamanda Bitcoin'in tüm zamanlar içerisinde bugüne kadar ulaşabildiği en yüksek nokta oldu. Son 24 saat içerisinde Bitcoin yüzde 3,33 oranında değer kazanırken yükselişin devam edeceğine dair büyük bir izlenim oluştu.

HEDEF 100.000 BİN DOLAR!

Kripto para piyasası uzmanları tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Bitcoin hedefini 50.000 dolara doğru çevirdi. Kısa bir süre içerisinde bu hedefin gerçekleşmesinin ardından orta vadede Bitcoin'in 100.000 dolar seviyesine doğru hareket edeceği vurgulanmaya başlandı. Uzmanlar Bitcoin'in dünyada tüm para piyasaları içerisinde lider olma potansiyelini güçlendirdiğini ifade etmeye başladılar.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@