Bitcoin Alım Satım İşlemlerinde Düşük Komisyon Oranları

Ekonomi 20.10.2020, 17:40 21.10.2020, 21:47
Bitcoin Alım Satım İşlemlerinde Düşük Komisyon Oranları

Para piyasalarında devrimsel bir niteliğe sahip olan kripto paralar, dünyada ve ülkemizde yüksek hacim işlemleriyle yatırım aracı olarak kullanılmaya devam ediyor. Bu borsaya giriş yapmayı düşünen yeni yatırımcıların hızlı ve güvenilir işlem garantisi sunan bir platform arayışında olduğu görülür. Ayrıca trade yaparken komisyon oranlarının düşük olması arzulanır. Sonuç olarak bitcoin ve alt coin alım satımı yapan hiç kimse yüksek komisyon bedeli ödemeyi istemez. Bu noktada devreye Cointral firması giriyor. Düşük komisyon oranları, aksamayan trade işlemleri, kolay yatırım seçenekleri ve daha fazla avantajıyla hizmet sunmaya devam ediyor.

Yüksek Komisyon Ücretlerine Son

Cointral’de kullanıcı odaklı bir anlayış hâkim. Her yatırımcının önem verdiği komisyon oranları platformda makul seviyelerde tutuluyor. Maker (Piyasa yapıcı) ve Taker (Piyasa alıcı) olarak komisyon oranı %0,1 düzeyinde. Özellikle al sat stratejisini tercih eden kullanıcılar için bu oranlar sevindirici nitelikte. İptali yapılan veya gerçekleşmeyen işlemlerde borsa tarafından herhangi bir komisyon alınmıyor. Bu yönleriyle firmadan bitcoin satın al tercihinde bulunmak avantaj yaratıyor.

Alt Coin Çeşitliliği

Cointral borsasında 200’den fazla alt coin yer alıyor. Çoğu borsanın alt coin sayısını kısıtlı tuttuğu düşünüldüğünde, kullanıcıları istedikleri kripto paraya yatırım yapabilmeleri mümkün hale geliyor. Ripple, Doge, Lite, Ethereum, Cardano gibi coinler kolaylıkla alınıp satılabiliyor.

Zengin Grafikler

Borsanın sağladığı grafik sistemi tamamen kullanıcı lehine bir durum oluşturuyor. Kripto paraların anlık değişimleri saniyesi saniyesine takip edilebiliyor. Özelleştirme butonları kullanılarak coinin değişim oranlarının tespiti sağlanabiliyor. Bu sayede doğru bir yatırımın önü açılmış oluyor.

TL Yatırımında ve Çekiminde Hızlı İşlemler

Cointral hesabına TL yatırılarak bitcoin al işlemi yapılabiliyor. Platformun kullanıcılara verdiği IBAN numaralarına havale/eft yapılarak TL yüklenebiliyor. Kişiye özel verilen yatırma kodu havale açıklamasında belirtildiği sürece yatırımın hesaba geçmesi uzun sürmüyor.

Borsa hesabından banka hesabına Türk Lirası çekebilmek çok kolay. Cüzdanda yer alan “TRY çek” butonuna tıklandıktan sonra banka bilgileri ve IBAN numarası yazılıyor. Bilgilerin doğru olması durumunda çekilen tutar kısa sürede banka hesabına geçiyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@