Bisiklet Hepsiburada.com'dan alınabilir mi? Güvenilir mi?

İnternetten alışverişte hangi sitelere güvenebiliriz? Aldığımız ürünün aynısı gelir mi dolandırılır mıyız?

Haberler 26.04.2016, 12:24
Bisiklet Hepsiburada.com'dan alınabilir mi? Güvenilir mi?
Spor kategorisindeki ürün çeşitliliği, fiyat avantajları, periyodik indirimler ve günlük fırsatlarıyla kullanıcılarının yaşamlarına sağlık katan hepsiburada.com, bisiklet kategorisi satış verilerini açıkladı. Hepsiburada.com spor kategorisi satışlarının yüzde 10’unu oluşturan bisiklet kategorisi, her yıl yüzde 30 büyümeye devam ediyor. 

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, ilkbahar ve yaz aylarında en çok ziyaret edilen kategorilerinden biri olan bisiklet kategorisinin satış verilerini açıkladı.

Yapılan analize göre bisiklet kategorisinin son dönemde istikrarlı bir şekilde yıllık yüzde 30 büyüme gösterdiği tespit edildi. En yüksek satış rakamlarına Haziran ayında ulaşan bisiklet kategorisindeki satışların büyük bir bölümü, Nisan ve Ağustos ayları arasında gerçekleşiyor. Son dönemde, kış aylarındaki bisiklet satışlarındaki alımların da arttığı gözleniyor.

Türkiye’de düzenlenen bisiklet turları ilgiyi artırıyor

Hepsiburada.com spor kategorisinin yüzde 10’luk dilimini oluşturan bisiklet kategorisindeki online alışverişlerin yükseldiği dönemler arasında Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu gibi Türkiye’de yapılan üst düzey bisiklet organizasyonları da göze çarpıyor.

Kullanıcıların yüzde 40’a varan indirimlerden faydalanabildiği kategoride, kullanıcıların bisiklet alımı yaparken jant boyu, bisiklet tipi, kadro cinsi, amortisör bilgisi, kadro boyu ve vites bilgileri gibi teknik özelliklere dikkat etmesi öneriliyor.
En çok dağ, şehir ve çocuk bisikletleri tercih ediliyor

Son dönemde sadece çocukların ve gençlerin değil yetişkinlerin de büyük ilgi gösterdiği bisiklet sektöründe hepsiburada.com kullanıcıları, en çok dağ, şehir ve çocuk bisikletlerini tercih ediyor.

Satış yüzdeleri sıralamasında ise ilk 5’i şehir-yol bisikletleri, dağ bisikletleri, çocuk bisikletleri, BMX ve katlanır bisikletler oluşturuyor. 

Hepsiburada.com ziyaretçilerinin en çok alışveriş yaptıkları bisiklet aksesuarlarında ise bisiklet fenerleri, kilitleri, oto bisiklet taşıyıcı aparatları ve çocuk taşıyıcıları başı çekiyor.
Dünyaca ünlü bisiklet markaları hepsiburada.com’da

E-ticaret ekosistemi içerisinde kullanıcılarına en geniş bisiklet ürün skalasını sunan hepsiburada.com; indirim kampanyaları, özel fiyatlar ve taksit imkanlarıyla rakiplerinden ayrışırken kullanıcılar, aynı zamanda dünyaca ünlü bisiklet markalarının modellerini satın alabiliyor.

Kullanıcılar; Salcano, Bianchi, Ümit, Orbis, Carraro, Claud Butler, Kron, Whistle, Mosso, Ghost, Belderia, Gomax, Sedona, Fuji, Tern, Bisan, Mongoose, Pierre Cardin, Merida, Felt, Volcano, Lapierre, Pure fix, Pilsan, Belderia, Orbea, Dilaver, Taytay, Goccia, Yadea,Yuki, Dahon, Mosso, K-rock gibi markaların bisikletlerini, hepsiburada.com’a özel avantajlarla satın alabiliyor.

Hepsiburada.com, tüm kategorilerinde olduğu gibi e-ticaret sektörünü büyütmek için bisiklet kategorisindeki markalara, önümüzdeki dönemde yenilerini de ekleyecek.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@