Bayram Gelmeden Yaz Kredi Paketleri Geldi! Vakıfbank, Ziraat, Halkbank Bir Bir Açıkladılar

Ramazan bayramının hemen ardından ihtiyaç kredisi ihtiyacı olanlara 3 kamu bankası kredi kampanyası sunuyor. İhtiyaç kredisi kullanacaklar için sunulan kredi paketlerinde faiz oranları belli bir bandın üzerinde yer alırken ödeme sürecinde ek avantajlar sağlanıyor. 

Bayram Gelmeden Yaz Kredi Paketleri Geldi! Vakıfbank, Ziraat, Halkbank Bir Bir Açıkladılar

Ramazan ayı süreci ve bayram döneminde ihtiyaçlarını karşılamakta zorlananlar için bankalar yaz kredilerini ilan etmeye başladılar. 

Müşterilerinin nakit taleplerini karşılayan bankalar özel faiz oranları, kolay ödeme planları ve ek bankacılık işlemleri ile ihtiyaç kredisi olanağı sunuyorlar. Bu dönemde kredi sağlayacağını ilan eden bankaların kredi fırsatlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

HALKBANK YAZ KREDİSİ

Halkbank müşterilerine yaz kredisi sağlıyor. Maaş müşterilerine ayrı, maaş müşterisi olacaklara ayrı ve herkes için ihtiyaç kredisi paketi bulunan Halkbank kredi ödeme sürecinde 7 farklı ödeme planı sunuyor. Bankanın kredi faiz oranları arasında ise çok büyük bir fark bulunmuyor. 

Yaz dönemi öncesinde bankadan ihtiyaç kredisi kullanacak olan maaş müşterileri yüzde 1.51 aylık faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Bankanın maaş müşterisi olmayan ve ilk defa banka ile çalışacak olanlar için ise kredi faiz oranı yüzde 1.54 olarak uygulanacak. 

Halbank kredisinde müşterilere gelir durumlarına göre ödeme planı sunulur. 

Müşteriler genellikle aylık eşit taksitli ödeme planını tercih ediyorlar. Ancak bunun yanında 3 ayda bir ödmeli, 2 ayda bir ödemeli planlarda mevcut. Ayrıca artan taksitli, azalan taksitli yada serbest ödemeli planlarda ödeme seçenekleri arasında. Ödemeler en fazla 36 ay vade ve 3 ay erteleme ile yapılabilir. 

ZİRAAT BANKASI KREDİSİ

Ziraat Bankası müşterilerinin 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi taleplerine yanıt veriyor. Bankanın kredi limiti belirleme sisteminde ise iki farklı özellik ön planda. Müşterilerin aylık düzenli kazançları ile müşterilerin kredi risk puanları. 

Yaz öncesi Ziraat Bankası'ndan kredi kullanacaklar için aylık faiz oranı maaş müşterilerine yüzde 1.51 olarak uygulanır. Halkbank'ta olduğu gibi Ziraat Bankası'da müşterisi olmayanlara aylık yüzde 1.54 faizle kredi sağlar. 

VAKIFBANK YAZ KREDİSİ

Vakıfbank müşterilerine eşit faiz oranıyla kredi sağlar. İster maaş müşterisi olsun ister bankadan ilk defa işlem gerçekleştirecek bir müşteri olsun banka aylık yüzde 1.51 faizle kredi veriyor. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi limiti 125 bin TL olup artan, azalan, serbest, balon, indirimli, eşit taksitli, 2 veya 3 ayda bir ödemeli seçenekler mevdut. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@