Bankalardan yıl sonuna dev kampanya!

15.000 TL üzerinde kredi için bankalardan yıl sonu kampanyaları açıklanıyor. Peki, 15.000 TL, 25.000 TL, 35.000 TL kredi veren bankalar hangileri? İşte cevaplar...

Ekonomi 10.11.2020, 14:45
Bankalardan yıl sonuna dev kampanya!

15.000 TL, 25.000 TL ve 35.000 TL kredi çekmek isteyen vatandaşlar 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak kampanyadan yararlanabilecekler.

Kredi kampanyasından çalışanlar, emekli olanlar, geliri olanlar ve devlet memurları da yararlanabilecek.

KİMLER KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLİR?
Bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşların, bankaların istediği şartları taşımaları gerekiyor. İstenilen şartları taşıyan vatandaşlar, verilen limitlerde kredi kullanabilecekler.

Kredi kullanabilmeniz için kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka sicilinizin temiz olması gerekiyor. Bu şartları taşıyan vatandaşlar, uygun faizli kredi kampanyasından yararlanabilecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?
Başvuru işlemleri, şube, ATM ve SMS ya da internet bankacılığı aracılığıyla yapılabilecek.

AKBANK'TAN 15.000 TL ONLINE KREDİ
Akbank müşterisi olan kişilere, online olarak Akbank Direkt uygulaması üzerinden 15.000 TL kredi imkanı sağlanacak. Kredi başvurusu yapıldığında banka tarafınan hemen sonuç veriliyor ve onaylanan kredi hesaba aktarılıyor. Bunun için Akbank müşterisi olmanız ve kredi notunuzun 1200 üzerinde olması gerekiyor.

ING BANK 25.000 TL KREDİ BAŞVURUSU
ING Bank tarafından 15.000 TL ya da 25.000 TL kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank'n resmi internet adresi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şartlara uygun olan kişiler ING Bank üzerinden hemen işlemlerini yapabilecekler. Banka ayrıca kişiye göre faiz oranı uyguluyor. Kredi başvurusu yaptığınızda, hemen sonuç almak istiyorsanız, kredi için en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz.

KAMU BANKALARINDAN 35.000 TL KREDİ
Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından 35.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi imkanı sunuluyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Bu bankadan maaş alıyorsanız, maaş aldığınız banka şubesinden, almıyorsanız da en yakın Ziraat Bankası şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası emekli olan kişilere, emekli maaşlarını taşımaları durumunda kredi verecektir. Ayrıca diğer bankalarda bu sisteme uygun olarak kredi kullandırmaktadırlar.

Vakıfbank ve Halkbank maaşın 22 katına kadar kredi verirken, Ziraat Bankası maaşın 30 katına kadar da kredi imkanı sağlıyor. Eğer maaş alıyorsanız, bu limitler üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@