Bakın Ruslar 1 haftalık Türkiye tatilini kaç liraya yapacak

Rusya'nın Türkiye'ye charter uçuşları resmen başlatma kararı almasının ardından Ruslar Türkiye'de tatil hesaplarına başladı. Rusların pazartesiden itibaren Türkiye'ye uçabileceği haberlerinin gündeme geldiği ve tatil maliyetlerinin, uçak transfer, konaklama her şey dahil 1 haftalık 460 dolar yani 1300 liraya yakın bir rakama denk geldiği ifade edildi

Haberler 01.07.2016, 12:39
Bakın Ruslar 1 haftalık Türkiye tatilini kaç liraya yapacak
Türk Rus sitesinde yer alan habere göre, Rusya’dan Türkiye’ye tur satışı yasağının kalkmasıyla, charter'ların başlaması ve ilk tur gruplarını gitmesi an meselesi... 

Hatta dün Moskova’da bazı tur acentalarının soran müşterilerine “Yarın satış, pazartesi uçuş mümkün” dedikleri medyaya yansıyan haberler arasında. 

Peki tur fiyatları ne olacak?

Rusya Tur Operatörleri Birliği ATOR Başkanı Maya Lomidze, “her şey dahil” sistemiyle Türkiye’de kişi başı 1 haftalık tatilin 30 bin ruble civarında olacağını söyledi.  Uçak ve transfer fiyatının da dahil olduğu bu rakam yaklaşık 460 dolara (1300 TL) tekabül ediyor.

'OTELLER FİYAT DÜŞÜRMEK ZORUNDA'

Türkiye’de durumun zor olduğunu söyleyen Lomidze, otellerin fiyatları düşürmek zorunda olduklarını söyledi.

Piyasada Türkiye tatili için charterlerın ne zaman başlayabileceğine dair farklı görüşler ileri sürülüyor. “Pazartesine yetişebilir” diyen de var, ATOR gibi “2-3 hafta sürer” diyen de.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@