Bakan Kasapoğlu Açıkladı! Mayıs 2021 KYK Burs ve Kredi Ödemeleri Başladı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu burs ve kredi ödemelerinin hesaplara yatırılmaya başlandığını duyurdu. Bakan Kasapoğlu Mayıs 2021 burs kredi ödemelerine ilişkin detayları sosyal medyadan açıkladı.

Bakan Kasapoğlu Açıkladı! Mayıs 2021 KYK Burs ve Kredi Ödemeleri Başladı

Yüz binlerce öğrencinin merakla beklediği Mayıs 2021 burs ve kredi ödemeleri ödenmeye başlandı. 

Ramazan Bayramı öncesinde ödemelerin ne zman yapılacağına ilişkin merak içinde olan öğrenciler için sevindiren açıklama Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan geldi. Bakan Kasapoğlu ödemelerin başladığını bildirdi. 

BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu kendisine ait sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. 

Twitter'dan yapılan paylaşımda, 6 Mayıs tarih itibariyle bursların ve kredilerin öğrencilerin hesaplarına yatırılmaya başlandığını bildirildi. Öğrenciler burs ve kredilerini bayramdan önce kullanabilecekler. Burs ödemelerine ilişkin Bakan Kasaoğlu açıklamasında şunları söyledi. 

"Öğrencilerimize kesintisiz destekle devam eden burs ve kredilerimizin mayıs ayı ödemeleri hesaplarda. Güzel günlerde harcayın arkadaşlar."

KYK burs ve kredi ödemelerine dair Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun açıklamasının ardından öğrenciler banka hesaplarından ödemelerini çekebilecekler. Ödemeler T.C kimlik numarasına göre ödenecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@