Atso'dan İki Fuara Birden Katılım

ANKARA(ANKA) - Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) İstanbul CNR Fuar Merkezinde düzenlenen 4. Uluslara...

Haberler 12.10.2015, 14:05
Atso'dan İki Fuara Birden Katılım

ANKARA(ANKA) - Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) İstanbul CNR Fuar Merkezinde düzenlenen 4. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri (ALUEXPO) Fuarı ile Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarına (AYMOD) katılım gösterdi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) İstanbul CNR Fuar Merkezinde düzenlenen 4. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri ( ALUEXPO ) Fuarı ile Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarına ( AYMOD ) katılım gösterdi. 8-10 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri fuarı sektörün en son gelişmiş teknoloji ürünleri donatılırken, Ayakkabı sektörünün küresel buluşması CNR AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı da ATSO üyeleri tarafından tam not aldı.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının fuarlara çok önem verdiğini belirten, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Düzenlendiği 2009 yıllarından bu yana yoluna büyüyerek devam eden ALUEXPO 2015 fuarına 30’u aşkın ülkeden 350 ‘den fazla katılımcı ile 70’ i aşkın ülkeden 10 binin üzerinde sektörel ziyaretçi fuara katılım göstermiştir.  Türk alüminyum sektörünün önde gelen üreticileri sergiledikleri her türlü alüminyum ürünü otomotiv, inşaat ve yapı, beyaz eşya, savunma, ulaştırma, ambalaj ve üretimlerinde alüminyum kullanan benzer sektörlerden gelen profesyoneller aracılığı ile üyelerimize aktarmışlardır.

AYMOD Fuarı ise her geçen gün üretimini güçlendiren sektöre bağlı olarak büyüdüğünü ve güçlendiğini bizlere göstermiştir. Fuarda ayakkabı ve saraciyede Sonbahar 2015-Kış 2016 koleksiyonu ilk kez tanıtılmıştır. AYMOD’a katılan 1.400 marka, ayakkabı ithalatına getirilen ek vergi sonrası ürettikleri yerli tasarımlarını sergilemiştir. 60 bin metre kare alanda gerçekleştirilen fuara, Almanya,  BAE, Bahreyn, Brezilya, Bulgaristan, Fas, Fransa, Hollanda, Irak, İngiltere, İspanya, İsrail, İtalya,  Katar, Kuveyt,   Polonya,  Rusya Federasyonu,  Suudi Arabistan, Tunus,  Ürdün, Yunanistan gibi çok sayıda ülkeden alım heyetleri geldi. İtalya, İspanya ve Almanya başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen ayakkabı mağaza zincirleri yerli firmalar ile ortak üretim yapma talebinde bulunmuşlar ve markalarını tanıtma imkanı bulmuşlardır. Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Sektör üyeleri de fuarla birlikte yeni sezon ürünlerini görme imkanı bulmuşlardır. Her zaman söylemiş olduğumuz gibi fuarlar en büyük ve en yenilikçi pazarlardır. Bizler bu pazarlarda yer almaya devam edeceğiz.” (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@