Ankara Büyükşehir Belediyesi 3. Faz Esnaf Destek Paketi Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak, Kime Kaç TL Ödenecek?

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin pandemi sebebiyle esnaflara ve onların çalışanlarına yönelik yaptığı yardımlardan olan Esnaf Destek Paketi'nin 3. faz ödemelerinin ne zaman başlayacağı açıklandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi 3. Faz Esnaf Destek Paketi Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak, Kime Kaç TL Ödenecek?

Ankara Büyükşehir Belediyesi pandemiden olumsuz etkilenen esnaflara ve onların çalışanlarına maddi destek sağlama devam ediyor.ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESNAFLARI VE ÇALIŞANLARI DESTEKLEMEYE DEVAM EDİYOR!Ankara'da pandemi süreci nedeniyle mağdur olan esnaf ve onların çalışanları Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından destekleniyorlar. Bundan önce Esnaf Destek Paketi adı altında 2 faz yardımda bulunan Büyükşehir Belediyesi'nden 3. faz Esnaf Destek Paketi ödemeleri hakkında açıklama yapıldı.MANSUR YAVAŞ DUYURDU!Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, “Pandemi sürecinde işletmelerini kapatmak zorunda kalan esnafımız ve onların çalışanları için esnaf destek paketimizin 3. aşamasına bu hafta içinde başlıyoruz. Bu kapsamda belediyemize başvuru yapmış olan esnaflarımıza ve onların çalışanlarına 500 TL nakit ve 150 T&L de ekmek desteği vereceğiz.” dedi.

ESNAF DESTEK PAKETİ 3. FAZ ÖDEMELERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin esnaf destek paketi kapsamında 3. faz ödemelerinin ne zaman yapılacağı belli oldu. Buna göre daha önce belediyeye başvurarak esnaf destek paketi kapsamında karşılıksız yardım almaya hak kazanan esnaflara ve onların çalışanlarına 3. faz ödemeleri bu hafta içerisinde başlayacak.DESTEK ÖDEMELERİ PANDEMİ SÜRESİNCE DEVAM EDECEKAnkara Büyükşehir Belediyesi, Ankara'da bulunan esnaf ve onların çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. 3. faz esnaf destek paketi ödemelerine hazırlanan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin pandemi süresince bu destek programına devam edeceği bildirildi.Kamugundemi.com


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@