Anadolu Ve Avrupa Yakası Karşı Karşıya Geliyor

Dünyaca ünlü spor malzemesi üreticisi Nike’ın düzenlediği ‘Nike Run Istanbul 2015 10K’ koşusu 20 Eylül’de Karaköy’de koşulacak ve yarış 10 km sürecek.

Haberler 27.08.2015, 15:05
Anadolu Ve Avrupa Yakası Karşı Karşıya Geliyor

İSTANBUL (ANKA) - Dünyaca ünlü spor malzemesi üreticisi Nike’ın düzenlediği ‘Nike Run Istanbul 2015 10K’ koşusu 20 Eylül’de Karaköy’de koşulacak ve yarış 10 km sürecek.

 “Yakan için koş, şimdi rövanş zamanı’’ sloganıyla yapılacak olan ve 10 km sürecek olan koşuda İstanbul’un Anadolu yakasında oturanlar 216 koduyla, Avrupa yakasında oturanlar ise 212 koduyla  yarışacak. Koşuyu tamamlayan tüm katılımcıların madalya kazanacağı yarışın en hızlı 1 kadın ve 1 erkek katılımcısı ise ‘Nike We Run Madrid’ koşusuna gitmeye hak kazanacak.

 20 Eylül Pazar 19.34’te Karaköy’de başlayacak ve aynı noktada bitecek 10 km’lik koşuya katılmak isteyenlerin internet adresi üzerinden 16 Eylül’e kadar kayıt yaptırmaları ve 18-24 yaş arasındakilerin 30 TL, 25 yaş ve üstündekilerin 50 TL ücret ödemesi gerekiyor. Nike tarafından yapılan açıklamada, katılımcılara içinde tişört, göğüs numarası, çip numarası ve çeşitli sürprizlerin bulunduğu koşu kiti hediye edileceği kaydedildi. Açıklamada ayrıca, etkinliğin koşu sporunu yaygınlaştırmak için düzenlendiği belirtilirken, “kayıtlardan elde edilen gelirlerin bir bölümü Türkiye Atletizm Federasyonu’nun ‘Atletizmi Geliştirme Projesi’ne bağışlanacak'' denildi.(ANKA)

(TB/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@