Alışveriş Bayramından 35 Bin Kişi Alışveriş Yaptı

 ANKARA(ANKA) - Kıyafetten ayak...

Haberler 23.09.2015, 11:50
Alışveriş Bayramından 35 Bin Kişi Alışveriş Yaptı

 ANKARA(ANKA) - Kıyafetten ayakkabıya, hediyelik eşyadan şekerlemeye kadar vatandaşların tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve özel indirimli fiyatlara karşılama imkanı bulduğu "Alışveriş Bayramı"nı  35 bin kişi ziyaret etti.

CNR EXPO Yeşilköy’de Kurban Bayramı öncesi düzenlenen ‘Alışveriş Bayramı’na vatandaşın ilgisi büyük oldu. Organizasyon açık kaldığı 11 gün boyunca İstanbul’un dört bir yanından ziyaretçi çekti. CNR'den yapılan açıklamaya göre; ‘Alışveriş Bayramı’ndan yalnızca Türk vatandaşlar değil, Araplar da yüklü alışverişler yaptı. Yalnızca Faslı bir müşteri organizasyonun en hesaplı bayan kıyafetleri satan Etrucci firmasından 200 parça kıyafet satın aldı. Hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan ‘Alışveriş Bayramı’nı 35 bin kişi ziyaret etti. Organizasyon tüketicileri olduğu kadar stoklarını eritme imkanı bulan markaları da memnun etti. 

Kıyafetten ayakkabıya, hediyelik eşyadan şekerlemeye kadar akla gelebilecek her türlü kaliteli ürünün satıldığı organizasyon aracılığıyla piyasaya hareket getirildi ve nakit para akışının da hızlanması sağlandı.

Her kesimden vatandaşın bütçesine uygun satışların yapıldığı ‘Alışveriş Bayramı’nda 5 liraya tişört, 15 liraya gömlek, 19 liraya ayakkabı satılırken; birinci kalite İtalyan tasarım ortopedik taban bayan ve erkek ayakkabılar da organizasyonda yer aldı. Dünyada tercih edilen markalar mağazada 600 ile 900 lira arasında değişen fiyatlara satılırken; ‘Alışveriş Bayramı’nda 79 ile 129 lira arasında değişen fiyatlara alıcı buldu.

-ORGANİZASYONDA İZDİHAM OLDU-

 Alışveriş Bayramı’nda özellikle hafta sonları izdiham oldu. Organizasyonda kıyafet, ayakkabıdan sonra en fazla satılan ürün şekerleme oldu.  CNR Holding organizasyonu ile düzenlenen ‘Alışveriş Bayramı’na “D’S Damat, Karaca Home, Theorie, JFC Store, Viza Deri, Sarı Etiket, Aşkım Kids, İndirimkapında.com, La Donna Libera, Quit, Kent Şekerleme, Altınbilek Yayıncılık, Cansın Çocuk, Yüksel Kırtasiye, Premium Vacation Club, Yüksel Kırtasiye, Hanley, Gazallini, Saf Deri, Vural Deng Ayakkabı gibi markalar katıldı.(ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@