Alın Teriyle Çalışan Kobi'lere Akbank'tan ‘Kuruşun Değerini Bilen Tarifeler'

ANKARA(ANKA) - Akbank, KOBİ’lere bankacılık işlemlerini avantajlı şekilde yapabilmeleri için &ldquo...

Haberler 17.09.2015, 16:15
Alın Teriyle Çalışan Kobi'lere Akbank'tan ‘Kuruşun Değerini Bilen Tarifeler'

ANKARA(ANKA) - Akbank, KOBİ’lere bankacılık işlemlerini avantajlı şekilde yapabilmeleri için “Kuruşun Değerini Bilen Tarifeler”i hazırladı. Bu kapsamda KOBİ’ler kendilerine uygun tarifeyi seçerek birçok bankacılık işlemini çok daha hesaplı yapabilecek.

KOBİ’lere özel geliştirdiği çözümler ile verdiği desteği sürdüren Akbank, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Akbank, KOBİ’lere yaptıkları bankacılık işlemlerine uygun tarifeyi seçerek sadece tek bir sabit ücret ödemelerine imkan sağlayan “Kuruşun Değerini Bilen Tarifeler”i sunuyor. Böylelikle KOBİ’ler bankacılık işlemleri için ne ödeyeceğini baştan bilerek hesabını yapabiliyor, bir sürprizle karşılaşmıyor.

Esnaf ve KOBİ’lerin en çok yaptıkları bankacılık işlemleri göz önünde bulundurularak oluşturulan bu tarifelerile KOTA Direkt, KOTA 10, KOTA 20, KOTA 30, KOTA Yıllık, KOTA POS, KOTA POS Yıllık, KOTA Esnaf, KOTA Sınırsız, KOTA 1000, KOTA 2500 ve KOTA Sınırsız olarak farklı seçenekler sunuluyor. Bu tarifelerle KOBİ’ler havale, EFT, çek/senet tahsilatı, çek karnesi, hesap cüzdanı/hareketi yazdırma gibi bankacılık işlemlerinin her biri için ayrı ayrı ücret ödemiyorlar.

Türkiye'de esnaflığın temel olarak bir meslekten çok, bir "kültür" olduğunu vurgulayan Akbank KOBİ Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, "Akbank olarak biz de ürünlerimizi yalnızca esnaf ve KOBİ’lerimizinihtiyaçlarını karşılayacak şekilde değil, aynı zamanda onlarla aynı dili konuşup, aynı kültürün bir parçası olacak şekilde tasarlıyoruz" dedi.

-“KOBİ’LERİMİZİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAĞINA İNANDIĞIMIZ BİR ÜRÜNÜ DAHA HAYATA GEÇİRDİK”-

Esnaf ve KOBİ’lere yönelik tüm yeni ürün ve hizmetleri onlara danışarak geliştirdiklerinin altını çizen Oğuz müşteri ihtiyaçlarına uygun birçok çözüme imza atmaya devam ettiklerini belirterek, şu bilgileri verdi:

“KOBİ’lerimizin işlerini yaparken mal alımı, sabit ödemeler gibi birçok maliyet karşılarına çıkıyor. Tüm bu ödemeleri yaparken bir yandan da dişlerinden tırnaklarından artırarak büyümeye çalışıyorlar. Bizde bu gerçekten hareketle KOBİ’lerimizin hayatını kolaylaştıracağına inandığımız bir ürünü daha hayata geçirdik. ‘Kuruşun Değerini Bilen Tarifeler’ ile KOBİ’lerimiz havale, EFT, çek karnesi, çek tahsilatı gibi bankacılık işlemlerinden belli adetlerde aylık, altı aylık veya yıllık ücret karşılığı yararlanabilecekler. Bu tarifeler ile KOBİ’ler yapacakları her işlem için ayrı ücret ödemeyecek ve bankacılık işlemleri için ödeyeceği ücreti baştan bilecek. Böylece, hesabını net bir şekilde yapabilecek. Kendi yaptıkları işlemlere göre belirleyeceği çok hesaplı tarifeler ile kazançlı çıkacak. Müşterilerimiz işlem sıklığı, ürün ve kanal kullanımlarına göre de ihtiyaçlarına en uygun tarifeyi seçebilecek. Örneğin işlemlerini daha çok internetten yapanlar için KOTA Direkt, satışlarını ağırlıklı POS ile gerçekleştirenler için KOTA POS veya çok yüksek montanda işlem yapanlar için KOTA Yıllık tarife seçeneklerini sunuyoruz. Ağırlıkla tercih edilen KOTA Esnaf Yıllık tarifesinde ise baştan tek bir ücret ödenerek Akbank Şubelerinden 60 adet TL havale, TL EFT ve çek tahsilatı yapılabiliyor,1 adet 10 yapraklı çek karnesi alınabiliyor ve ayrıca hesap işletim ücreti muafiyeti sağlanıyor. Müşterilerimiz KOBİ tarifelerine, Akbank şubelerinin yanı sıra Akbank Direkt İnternet’ten de başvurabilecekler.”

Akbank'ın 2012 yılından bu yana geniş kapsamlı bir Tasarruf Seferberliği yürüttüğüne de işaret eden Bülent Oğuz, "Kuruşun Hesabını Bilen Tarifeler"in de esnaf için önemli bir tasarruf aracı olacağına da dikkat çekti. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@