Akbank'tan Birebir Bankacılık Müşterileri İçin ‘Yatırımcı Buluşmaları'

ANKARA(ANKA) -Akbank Birebir Bankacılık tarafından Ankara’da düzenlenen “Yatırımcı Buluşmaları&...

Haberler 21.11.2015, 15:20
Akbank'tan Birebir Bankacılık Müşterileri İçin ‘Yatırımcı Buluşmaları'

ANKARA(ANKA) -Akbank Birebir Bankacılık tarafından Ankara’da düzenlenen “Yatırımcı Buluşmaları” nda küresel ve yerel yatırım iklimi konusundaki bilgilendirmelerin yanı sıra müşterilerden gelen sorular da yanıtlandı.

“Akbank Birebir Bankacılık"ın Akbank Yatırım Hizmetleri kapsamında müşterileri için düzenlediği "Yatırımcı Buluşmaları" İstanbul ve İzmir’in ardından geçtiğimiz günlerde Ankara’da yapıldı. Panelde, bir yandan yerel ve küresel yatırım iklimi hakkında bilgiler verilirken, bir yandan da, yatırımcılar ve yatırım yapmayı planlayanların merak ettikleri sorulara yanıtlar verildi.

Akbank Birebir Bankacılık müşterilerinin büyük ilgi gösterdiği panelde, Türkiye ve dünyadaki yatırım iklimine ilişkin bilgiler verildi. Akbank Hazine’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kerim Rota’nın moderatörlüğünde düzenlendi. Toplantı kapsamında; Türkiye’deki seçim sonrası yatırım ortamının yanı sıra, ABD Merkez Bankası’nın (Fed) Aralık ayında başlaması beklenen faiz artırım sürecindeki olası gelişmeler değerlendirildi. Toplantıda ayrıca nelerin yatırım olup, nelerin olmadığı, yatırımlarda yapılan yanlışlar, yatırımcının yatırım yaparken kendini tanımasının önemi ve mevcut ortamda hangi yatırım araçlarına yönelmeliyiz gibi konuları üzerinde duruldu ve müşterilerden gelen sorular yanıtlandı. (ANKA)

(AR/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@