Akbank'tan SSK Bağkur Emekli Sandığı Emeklisine 1750 TL! Kimlikle Gidin Peşin Alın

Akbank emekli promosyon ödemeleri güncellendi. Banka emekli müşterilerine sağladığı SGK Promosyonu ve Ek Promosyon ödemelerini 1750 TL'ye kadar çıkardı. Kimliği ile başvuran emekliler anında 1750 TL ödeme alabiliyorlar.

Akbank'tan SSK Bağkur Emekli Sandığı Emeklisine 1750 TL! Kimlikle Gidin Peşin Alın

Bankların yeni dönem emekli maaş promosyon ödemleri kapsamında Akbank'tan yeni kampanya geldi. 

Akbank emekli müşterilerine sağladığı kredi kampanyası ile 1750 TL'ye kadar ödeme yapacağını bildirdi. Banka ödemeler için ayrıca emekli müşterilerinin yeni getirmesini istediği şartları da açıkladı. İşte 30 Haziran tarihine kadar devam edecek kampanya. 

AKBANK'TAN EMEKLİLERE 1750 PROMOSYON KAMPANYASI

Banka promosyon ödemelerine dair şartları açıklamadan önce sitesinde 1750 TL ödeme almak isteyen emeklilere bir açıklamada bulundu.

Akbank açıklamasında "SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşınızı 5 Mayıs 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 1.750 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz." ifadelerine yer verdi. 

Akbank tarafından sağlanan emekli promosyon ödemesi maaş tutarına göre yapılacak. Emekli maaşı düşük olanlara 1200 TL yüksek olanlara ise 1750 TL ödeme yapılacak. Açıklanan ödeme planlamasına göre ise;

* Emekli maaşı aylık 1499 TL'ye kadar emeklilere yapılacak promosyon ödemesi 1200 TL olacak. 

* Emekli maaşı 1500 TL ile 2500 TL arasında olan emekliler ise Akbank'tan tek seferde 1500 TL ödeme alacaklar. 

* Emekli maaşı 2500 TL ve üzerinde ise ödenecek olan promosyon tutarı 1750 TL olacak. 

Akbank'ın ödemelere dair yayımladığı şartlar;

Müşterinin promosyondan faydalanabilmesi için gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt etmesi gerekmektedir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlamaktadır. 3 yıllık taahhüt veren emekliler emekli promosyon ödemesinden bir defa faydalanacaklar. 

BAŞVURU KANALLARI VE ÖDEME İŞLEMLERİ

Başvurular Akbank şubelerinden, internet adresinden veya uygulamasından yapılabilir. İlk promosyon ödemesi ise 3 yıllık sözleşme imzalanmasının ardından ilk maaş ile birlikte ödenir. Banka şubesinde kimlikle gidecek vatandaşlar emekli maaşlarını Akbank'a taşıyabilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@