Acil Nakite Sıkışanlara İş Bankası'ndan Anında Hızlı Ve Kolay 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Acil nakit ihtiyacı olanlar için İş Bankası'ndan hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. İş Bankası müşterileri Anında Kredi Kampanyası ile acil olarak para ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. İş Bankası Anında Kredi Kampanyası özellikleri nelerdir?

Acil Nakite Sıkışanlara İş Bankası'ndan Anında Hızlı Ve Kolay 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

İş Bankası tarafından müşteriler Anında Kredi kampanyası ile hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.Türkiye'de vatandaşların nakit ihtiyaçları artınca bankalar da bu ihtiyaçlara yönelik kredi kampanyaları ile müşterilerini ikna etmeye devam ediyorlar. Cazip seçenekler sunan bankalar bunların yanında kolay bir şekilde kredi verme açısından da bir yarış halindeler. Her banka hızlı ve kolay bir şekilde kredi verdiğini iddia etse de bazı bankalar bu konuda rakiplerinin önüne geçmiş durumdalar. Bunlardan birisi de İş Bankası oldu. İş Bankası Anında Kredi Kampanyası ile müşterilerinin acik nakit ihtiyaçlarına cevap veriyor.İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?-Müşteriler 50 Bin TL'ye kadar kredi kullanabilirler-Anında Kredi Kampanyası kapsamında verilen ihtiyaç kredilerinde kişiye özel faiz oranı uygulanır-Dileyen müşteriler ilk taksit ödemesini 90 gün sonra yapmaya başlayabilir-Anında Kredi Kampanyası ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini İşCep veya internet şubesinden yapabilirler-Bankamatiklerden Anında Kredi Kampanyası ile ihtiyaç kredisi başvurularını ATM'lerden yapan müşteriler 90 gün ödemesiz dönem avantajlarından yararlanamazlar-Anında Kredi Kampanyası ile ihtiyaç kredileri onaylanan müşterilerin kredi tutarları hemen vadesiz hesaplarına aktarılır.

20 BİN TL İŞ BANKASI ANINDA KREDİ HESAPLAMAİş Bankası Anında Kredi Kampanyası'ndan yararlananarak 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere ortalama olarak aylık yüzde 1,50 kredi faizi uygulanır. U kredi faizi müşterilerin geçmiş ödeme performanslarına göre değişebilir. Bu şartlarda 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 759 TL kredi taksiti öderler. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya ödeyecekleri toplam ödeme ise 27.348 TL oluyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@