60.000 TL İlk Teklif Fiyatıyla 2012 Model Otomobil Belediyeden Satılık

Afyonkarahisar Yayladağ Belediye Başkanlığı bir duyuru ile araç satışı yapacağını ilan etti. 3 farklı araç satışı yapacak olan kurumun listesinde 2012 model Renault Fluence marka araba da yer alıyor. Bu model araç için belirlenen ilk teklif fiyatı da 60 bin TL olarak duyuruldu.

60.000 TL İlk Teklif Fiyatıyla 2012 Model Otomobil Belediyeden Satılık

Belediyelerin kendilerine ait araç satış listesine yeni hafta başı iitbariyle yeni bir ilan eklendi. 

Afyonkarahisar ili Yayladağ Belediye Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile ikinci el araç satışı yapacağını bildirdi. Satış duyurusuna ilişkin tüm ayrıntılar ve aracın ihale fiyatlarına dair tablo sizlerle. İkinci el araç alacaklar için o ihale ilanı. 

İKİNCİ EL ARAÇ ALACAKLAR İÇİN İHALE İLANI

İkinci el araç alma planı olanlar için belediye ilanları büyük fırsat oluşturabiliyor. İlk teklif fiyatlarının belli bir seviyede olması ve ihaleye katılımın az olması durumunda ilk teklif fiyatlarında araç satışları yapılabilmesi vatandaşlar için büyük avantaj sağlayabilir. 

Kamu Gündemi olarak kamu kurumlarının yayımladığı ikinci el araç satışlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Bu çerçevede son yayımlanan ihale ilanını derledik. Yayladağ Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda 3 farklı araç satışı yapılacağı bildirildi. Araçların 2 tanesinin faal olmadığı bildirildi ve çok düşük fiyatlara satışa çıkarıldı. Bir ilan ise daha yüksek fiyatlarla duyuruldu. 

Belediye başkanlığının duyurusunda yer alan ilk araç Levent marka Kamyonet olurken ikinci faal olmayan araç Otoyol marka Cenaze yıkama ve Nakil aracı oldu. Aktif satış listesinde yer alan araç ise RENAULT FLUENCE marka ikinci el otomobil. Halen kullanılabilir durumda olan aracı almak isteyenler 60.000 TL muhammen bedel üzerinden başvurularını yapacaklar. Başvurular için ilk adım 6000 TL geçici teminat bedelinin ödenmesi olacak. 

Fiyat Tablosu

İHALE SATIŞ VE BAŞVURU DUYURUSU

İhaleye başvuruda bulunacak olan istekliler için bir duyuru yayımlayan Yayladağ Belediye Başkanlığı satışların nasıl olacağına dair bilgi verdi. 

Satış duyurusunda "Yukarıda nitelikleri tahmini bedelleri ve geçici teminat tutarları belirtilen Afyonkarahisar İli İhsaniye İlçesi Yaylabağı Belediye Başkanlığına ait 3 adet Aracın satış ihalesi 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. inci maddesi gereğince Açık teklif usulü (Açık artırma) ile Yaylabağı belediyesi hizmet binasında Belediye Encümenimiz huzurunda satışı yapılacaktır"

İhaleye Katılacaklar Ne Yapacaklar?

İstekliler araç satış ihalesine dair ilgili dosyalar ve şartnameye mesai saatleri içinde ulaşabilecekler. Yaylabağı Belediye başkanlığına gitmesi gereken istekliler başvuruları da belediyeden yapacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@