36 Ay Vadeli 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin QNB Finansbank'ta Aylık Kaç TL Kredi Taksiti Ödenir?

Türkiye'de meydana gelen hayat pahalılığı ve geçim sıkıntısının etkisiyle oluşan acil nakit gereksinimi ihtiyaç kredilerine olan talepleri arttırdı. Peki en uygun faizli ihtiyaç kredisi hangi bankadan alınır?

36 Ay Vadeli 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin QNB Finansbank'ta Aylık Kaç TL Kredi Taksiti Ödenir?

Türkiye'de ekonomik göstergelerin son aylarda bozulması ve bunun hayat pahalılığı olarak vatandaşa yansıması ile ihtiyaç kredilerine yönelik taleplerde büyük bir artış yaşandı.

İHTİYAÇ KREDİSİ TALEPLERİ ARTTI!

Kasım ayında başlayan ekonomik bozulmalar vatandaşlara hayat pahalılığı olarak geri döndü. Son 2 aydır ise ekonomide başlayan düzelmeler ise henüz fiyatlara yansımadı. Bu durum karşısında oldukça zorlanan vatandaşların acil nakit ihtiyaçları ise üst seviyeye çıktı. Mevcut gelirleri ile borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşların ilk başvurdukları yol ise bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Bu şekilde borçlarını öteleme ve geçimlerini sağlama imkanı bulan vatandaşlar en uygun faizli ihtiyaç kredisinin hangi banka tarafından verildiğini araştırıyorlar.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Son günlerde yoğun talep gösterilen ihtiyaç kredisi kampanyasının QNB Finansbank tarafından yapıldığı bildirildi. QNB Finansbank müşterileri şu anda bankacılık piyasasında en düşük kredi faizi ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? QNB Finansbank müşterileri hangi koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar?

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI!

QNB Finansbank tarafından yapılan bilgilendirmeye göre ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere 36 ay vadeli kredilerde aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz oranı şu anda tüm bankalar arasında en düşük ihtiyaç kredisi faizi oranı olması açısından da dikkat çekiyor. Bu nedenle QNB Finansbank'a yoğun bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu talebinde bulunuluyor. Ayrıca QNB Finansbank'ın müşterilerine sunulan bir başka avantaj ise ihtiyaç kredisi kullanıldığında 3ay ödeme erteleme imkanı oluyor. Bu seçeneği kullanan müşteleriler ihtiyaç kredisi geri ödemelerine krediyi çektikten 3 ay sonra başlayabiliyorlar.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan 20.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay vadeyle kullanan müşterilere aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. Bu müşteriler bankaya her ay 743 TL kredi taksiti ödüyorlar. 36 aylık vade süresinin sonunda ise 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşterilerin bankaya yaptıkları toplam geri ödeme 26.763 TL oluyor. Bu şekilde 3 yıl vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşterilerin cebinden faiz ve diğer ücretler olarak toplam 6.763 TL çıkıyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@