2014'ün İhracat Yıldızları Ödüllerini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den Alacak

İSTANBUL(ANKA) -Geçtiğimiz yıl, gerçekleştirdikleri ihracat ile ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan hazır giyim, tekstil, deri ve halı sektörlerindeki başarılı firmalar, ödüllerini “İhracatın Yıldızları Gecesi”nde Ekonomi B

Haberler 07.05.2015, 15:52
2014'ün İhracat Yıldızları Ödüllerini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den Alacak

İSTANBUL(ANKA) -Geçtiğimiz yıl, gerçekleştirdikleri ihracat ile ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan hazır giyim, tekstil, deri ve halı sektörlerindeki başarılı firmalar, ödüllerini “İhracatın Yıldızları Gecesi”nde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin elinden alacaklar. 

Geçen yıl, gerçekleştirdikleri ihracat ile Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan hazır giyim, tekstil, deri ve halı sektörlerindeki başarılı firmalar, ödüllerini “İhracatın Yıldızları Gecesi”nde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin elinden alacaklar.  Ödül töreni, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı İsmail Gülle, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) Başkanı Mustafa Şenocak ile İstanbul Halı İhracatçıları Birliği (İHİB) Başkanı Uğur Uysal’ın yanı sıra iş dünyasından önemli isimlerin katılımı ile gerçekleştirilecek.

İTKİB çatısı altında yer alan dört sektörden 2 bin davetlinin katılacağı geceye sanatçı Ebru Gündeş şarkılarıyla renk katacak. Söz konusu ödül töreni yarın gerçekleştirilecek. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@