2 terabaytlık flash bellek çıktı

2TB depolama alanı ile dünyanın en yüksek kapasiteli flash belleği (mobil depolama cihazı) DataTraveler Ultimate Generation Terabyte (DTUGT), Türkiye’de ilk defa hepsiburada platformu üzerinden satışa sunuldu.

Haberler 21.03.2017, 15:44
2 terabaytlık flash bellek çıktı

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı Tüketici Elektroniği Fuarı 2017’nin (CES 2017) en çok merak uyandıran 2TB depolama alanı ile dünyanın en yüksek kapasiteli flash belleği (mobil depolama cihazı) DataTraveler Ultimate Generation Terabyte (DTUGT), Türkiye’de ilk defa hepsiburada platformu üzerinden satışa sunuldu.

 

Teknoloji meraklıları ve yüksek kapasite ihtiyacı duyan profesyonel kullanıcılar artık 2TB’lık bir sürücü içerisinde 70 saatlik 4K kalitesinde video depolayabilecek. Kullanıcılara çok büyük miktarda veri saklama imkanı sunan DTUGT, kapasitesiyle olduğu kadar fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Türkiye’de ilk kez hepsiburada üzerinden satışa çıkan dünyanın en büyük kapasiteli flash belleği, KDV dahil 7.599 liralık fiyatı ile alıcılarını bekliyor. Ayrıca ürünün 1 TB’lık versiyonu da sadece hepsiburada platformu üzerinden 3.769 liradan tüketicilere sunuluyor. 

5 yıl garanti güvencesiyle satışa çıkarılan ve yüksek hız ve performans sunan DTUGT, dünyanın en saygın teknolojik donanım haberleri sitesi olan Tom’s Hardware tarafından Ocak ayında “CES 2017 Best In Show” (Gösterinin En İyisi) ödülünü de alarak büyük başarı elde etmişti.

Tek tıkla kolay ödeme ve hızlı kargo seçeneği ile müşterilerine ayrıcalıklar sunan hepsiburada, DTUGT ürünü dışında bin farklı veri depolama ürününü müşterilerine sunuyor. (Fotoğraflı)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@