2. El Ucuz Araba Arayanlar! Halkbank 60 Bin TL'ye, 74 Bin TL'ye Otomobil Satıyor

Halkbank kendisine ait olan araçların satışı için yeni duyurular yayımladı. Birçok araç için ihaleye çıkan Halkbank 60 bin TL'den başlayan fiyatlarla otomobil satışı yapacağını duyurdu.

2. El Ucuz Araba Arayanlar! Halkbank 60 Bin TL'ye, 74 Bin TL'ye Otomobil Satıyor

İkinci el araç alacaklar için seçeneklerden bir tanesi de Halkbank araba satış ilanları. Bankaların kendilerine ait olan araçların satışları çerçevesinde, müşteriler piyasadan daha uygun fiyata araç sahibi olabilirler. Bankanın gayrimenkul satışı ile araç sahibi olmak isteyenler için ise kamugundemi.com olarak güncel duyuruları derledik. 

İşte Halkbank'ın ikinci el araç satışı yapacağı otomobil markaları, araçların yaşı, markası, modeli ve araç satışlarının nasıl olacağı detayları. 

HALKBANK'IN SATIŞA ÇIKARDIĞI ARAÇLARIN ÖZELLİKLERİ

Halkbank tarafından satışa çıkarılan araçlar farklı model otomobillerden oluşuyor. Nisan ayının son haftasına girilmeden hemen önce yenilenen listede 7 farklı aracın satışının yaşınacağı duyuruldu.

Satışların 3 tanesi binek otomobil, 2 tanesi farklı vasıfda araç,  2 tanesi de kamyonet cinsi araç olarak açıklandı. Satışı yapılacak binek otomobillerin marka ve modelleri; 2011 model Renault Clio, 2015 model Ford Focus, 2015 model Renault Clio olarak açıklandı. 

Lİstede yer alan diğer vasıflı araçlardan bir tanesi 2014 model Volvo FHA3C çekici olarak duyuruldu. Bir diğer ise IVECO 120EL kamyon olarak açıklandı. Komyanet tipinden satışa çıkarılan araçların markaları ise Dacia ve Renault olarak açıklandı. 2012 model Renault Kango ve 2014 model Dacia Dokker satış listesinde. 

MARKA MARKA MODEL MODEL FİYAT LİSTESİ

Halkbank'ın gayrimenkul satışlarını yapmış olduğu internet adresinde yer alan bilgilere göre araç satışları 60 bin TL'den başlıyor. Listede yer alan en pahalı araç ise 585 bin TL değerinde. İşte tüm araçlar için ilan edilen o fiyat listesi. 

ARAÇLARI NASIL VE NEREDEN GÖREBİLİRİM?

Halkbank'ın satış listesine koyduğu araçlardan almak isteyen ancak alım işlemleri öncesidne araçları görmek isteyenler araçları görmek hakkına sahip. Tabloda araçların hangi şubede bulunduğuna dair bilgi var. Müşteriler o şubeler üzerinden arçları mesai saatleri içinde görebilirler. 

Uygun Fiyatlı Araç Satışlarını Takip Etmek ve İhale Duyuruları için Telefonunuza Uygulamamızı İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

HALKBANK'TAN ARAÇ NASIL ALINIR?

Halkbank'tan araç almak isteyenlerin doğrudan satış yöntemi ile araç almayacaklar. Bankanın ikinci el araç satışları için düzenlediği ihalelere katılmak gerek. Bunun için ihale tarihine kadar Halkbank şubeleri üzerinden yada Halkbank'ın internet bankacılığı işlemleri ile listede yer alan araçlar için tekliflerinizi sunabilirsiniz. 

Yorumlar (1)
Ahmet 2 hafta önce
Erzurumda devlet hastanesinde temizlik kadrosunda olsam bana yeterli ama onada büyük torpil lazım Allah yüzüme bakar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@