12 Ay Geri Ödemeli 12.000 TL İş Bankası Acil İhtiyaç Kredisi

İş Bankası müşterilerine anında kredi olanağı sunuyor. Bankanın müşterilerine sağladığı yeni dönem kredi paketinde yer alan faiz oranlarını ve esnek ödeme planlarını 12.000 TL üzerinden inceledik.

12 Ay Geri Ödemeli 12.000 TL İş Bankası Acil İhtiyaç Kredisi

İş Bankası müşterilerine aylık kazanç tutarlarına, ek gelir durumlarına, hane gelir düzeyine ve kişisel risk puanlarına göre kredi sağlıyor. 

Bankanın kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler için hem genel kredi özelliklerini hemde 12 ay vadeli 12.000 TL kredi kullanımı durumunda oluşacak ödeme planını inceledik. İşte Haziran ayının ikinci haftasında İş Bankası ihtiyaç kredisi. 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası anında kredi paketi kapsamında müşterilerine 50.000 TL hızlı kredi olanağı sunuyor. 

Müşteriler bankanın kredi paketinden kendilerine özel sunulan faiz oranlarıyla yararlanıyorlar. Kişiye özel uygulanan faiz oranlarının yanında banka müşterilerine özel ödeme planları da oluşturuyor. Genel olarak uygulanan kredi özellikleri ise şöyle;

İhtiyaç Kredisi Özellikleri

* İş Bankası anında kredi kampanyasında 90 gün ödemesiz dönem imkanı bulunuyor. 

* Müşteriler ihtiyaç kredilerini 3 aydan 36 aya kadar uzanan vadelerle ödeyebilirler. 

* Kişinin gelirine ve kredi puanına bağlı olarak 50.000 TL anında kredi kullanılabilir. 

* Geri ödemelerde kazanç tablosuna göre esnek ödeme seçenekleri uygulanır. 

* Kredi faiz oranı standar krediler için yüzde 1.52 olurken bu oran kişiye göre değişebilir.

12 AY VADELİ 12.000 TL KREDİ

İş Bankası'nın sunduğu kredi olanakları ile 12 ay vadeli 12.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşterinin yapacağı ödemeleri hesapladık. Bankanın standart faiz oranlarına göre 12.000 TL'nin 12 ay vadeli ödeme planı tablodaki gibi. 

İş Bankası'ndan 12.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri bu krediyi 1 yılın sonunda 13 bin 599 TL olarak geri ödeyecek. Ödemeler her ay 1133 TL taksitle yapılacak. Genel masraflar ise 63 TL kredi tahsis ücreti ve 210 TL sigorta ücreti olacak. 

BAŞVURU EKRANI

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan bir müşteri Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi’nden yapabilecekler. ATM'ler üzerinden anında kredi başvurusu yapılmıyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@