Sabancı CEO: Ülkemiz için en iyisi çalışmaya ve üretmeye devam etmek

İstanbul, 21 Temmuz () - Sabancı Holding CEO'su Zafer Kurtul, darbe girişiminin ardından, "ülkemiz için" yapılacak en iyisinin "çalışmaya ve üretmeye devam etmek" olduğunu vurguladı. Yaşanan gelişmelere ilişkin yazılı...

Haberler 21.07.2016, 16:40
Sabancı CEO: Ülkemiz için en iyisi çalışmaya ve üretmeye devam etmek

İstanbul, 21 Temmuz () - Sabancı Holding CEO'su Zafer Kurtul, darbe girişiminin ardından, "ülkemiz için" yapılacak en iyisinin "çalışmaya ve üretmeye devam etmek" olduğunu vurguladı. Yaşanan gelişmelere ilişkin yazılı bir açıklama yapan Kurtul, "Demokrasimize ve milletimizin egemenliğine kasteden darbe girişiminin ardından Hükümetimiz ve ekonomi yönetimimiz tarafından hızlı ve yerinde alınan önlemler, ülkemiz ekonomisinin olumsuz etkilenmemesi açısından son derece kritik rol oynamıştır." dedi.
Sözlerini, "Bu süreçte ekonomi yönetimimizin ve iş dünyamızın birlik ve koordinasyon içinde gösterdikleri dayanışma, ülke içinde ve uluslararası yatırım ortamlarında güven ortamının devamını sağlar niteliktedir" diye sürdüren Kurtul, S&P'nin not indirimini "aceleci alınmış karar" olarak nitelendirdi ve şöyle devam etti: "Sabancı Holding olarak ülkemiz için yapacağımız en iyi şeyin; bizleri psikolojik olarak olumsuzluklara sürükleyebilecek gelişmelere itibar etmeden, barış ve kardeşliğin kazanacağına her daim olan inancımızla, ülkemiz için çalışmaya ve üretmeye devam etmek olduğuna inanıyoruz." (Fotoğraflı)  

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@