Ehliyeti Olanlara Hastanelerde İş Fırsatı! İŞKUR Ambulans Sürücüsü Alımı Başvuru Ekranı Açıldı!

İŞKUR üzerinden ambulans sürücüsü alımı için ilanlar yayımlanıyor. İlanları takip edebileceğiniz bağlantı adresi ve başvuru ekranı linki Kamu Gündemi olarak sitemizde.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

Ehliyeti olanlar için hastanelerde çalışma fırsatı sağlayan iş ilanları bulunuyor. Hastane iş ilanlarının çoğu kuruluşların sitelerinde veya anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yayımlanıyor. Ancak duyuruların bir bölümü İŞKUR üzerinde de duyurulabiliyor. 

HASTANE AMBULANS ŞOFÖRÜ ALIM İLANLARI 

Sağlık Bakanlığı'na bağlı devlet hastanelerine yapılan tüm personel alımları kamu grubu iş ilanları arasında yer alıyor. Ancak özel hastaneler, sağlık merkezleri, tıp merkezleri, klinikler için alımlar özel olarak gerçekleştiriliyor. Özel yayımlanan ilanları İŞKUR üzerinden takip etmek isteyenler kadroya göre iş takibinde bulunabilirler. 

İŞKUR'da Kadroya Göre İş Takibi Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden kadroya göre iş takibinde bulunacak olanlar öncelikle İŞKUR İş İlanları sayfasına gelecekler. İş ilanı arama sayfasınad karşılarına doldurabilecekleri çok sayıda alan bulunan bir sayfa gelecek. Burada yer alan tek bir alanı doldurarak iş ilanı araması yapılacak. İş arayanlar "Meslek" yazan yere "Ambulans Sürücüsü" yazarak bu kadroda yayımlanan tüm ilanları görüntüleyebilecek. Ayrıca ambulans sürücüsü dışında farklı bir kadroda iş arayanlar için de tüm aramalar bu şekilde gerçekleştirilecek. 

Görsel Gösterim

Aşağıda yer alan görselde olduğu gibi iş arayanlar sadece meslek üzerinden arama yaparak kendi iş aradıkları kadrolarda ki duyurulara ulaşabilirler. Bunun dışında isteyenler şehir seçimi de yapabilirler. Ancak diğer alanların doldurulması ilanları kısıtlayabilir ve başvuru yapabileceğiniz duyuruları kaçırmanıza neden olabilir. 

işkur

AMBULANS SÜRÜCÜSÜ İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Ambulans sürücüsü ilanlarına başvuru yapacak olanların dikkat etmeleri gereken çok kritik hususlar bulunuyor. Bu hususların başında sürücü belgesi, ek sertifikalar ve ilk yardım eğitimi geliyor. Bu kadro için belirlenen genel şartlar aşağıda yer alan maddeler halinde sıralanabilir. 

Ambulans şöförü alımları en az lise mezunu düzeyden olacak. Kişilerin ayrıca sürücü ehliyetlerinin istenilen standartta olması gerek. Ambulans şoförleri, gerekli durumlarda hastaya müdahale etmekle yükümlüdür. Bu nedenle her ambulans şoförüne ilk yardım sertifikası verilmektedir. Ayrıca ambulans şoförü alım ilanları için Sağlık Bakanlığı bünyesinde yapılan psikolojik analiz testlerini geçmek bir diğer şart. Adaylar son olarak ileri sürüş tekniği eğitimi almış olmaları bir diğer koşul.

İŞKUR BAŞVURU BAĞLANTISI

İŞKUR üzerinden ilan edilen Ambulans Şoförü alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. Güncel ilan listesini gösterir sayfada ilan olması durumunda şartlar incelenebilir ancak ilan bulunmayan dönemlerde olabilir. Bağlantı adresi üzerinden isteyenler ilanları sık sık takip edebilirler.

İŞKUR Ambulans Sürücüsü Alım İlanları TIKLAYINIZ

HABERİ PAYLAŞ: