Yüzsüze bak kafa atıp burnunu kırdığı öğretmen ile görüşmek istiyor yeniasir.com.tr

İnsanın inanası gelmiyor.....

Öğretmenler 03.12.2015, 23:35
Yüzsüze bak kafa atıp burnunu kırdığı öğretmen ile görüşmek istiyor yeniasir.com.tr

Gaziemir Belediyesi'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde düzenlediği yemekte Belediye Özel Kalem Müdürü Mehmet Tuncer'in, Birleşik Kamu- İş Genel Örgütlenme Sekreteri Öğretmen Barış Düdü'ye kafa atmasının yankıları sürüyor.

CHP Genel Merkezi'nin de devreye girmesiyle istifa eden ve istifası Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol tarafından kabul edilen Mehmet Tuncer'in, burnunu kırdığı öğretmen Barış Düdü ile görüşme talep ettiği ortaya çıktı.

Olayın ardından Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol'un dayak yiyen öğretmen Düdü'yü arayarak "Mehmet Tuncer'i tanısan sen de çok seversin" demesi tepkilere neden olmuştu. Tuncer'in de Barış Düdü ile görüşerek Düdü'yü açtığı davadan vazgeçirmeye çalışacağı belirtildi. Tuncer'den gelen görüşme talebini değerlendiren Düdü, hukuki sürecin başladığını belirterek davasından vazgeçmeyeceğini, gerekenin yapılacağını söyledi. 

Kafa atma olayının ardından açkılama yapan Başkan Halil İbrahim Şenol, "Herkes benden kelle istiyor. Kimseye kellesini de vermeyeceğim. Bu böyle bilinsin. Mehmet Tuncer, hırsızlık mı yapmış, rüşvet mi almış?" demişti. İlçe örgütüyle biraraya gelen CHP İlçe Başkanı Umut Tekin ise, "Bizim siyasi anlayışımızda kelle almak ya da vermek gibi bir durum yok. Bize bu durumu yaşatanlarla ilgili Sayın Belediye Başkanı'nın gerekeni yapmasını bekliyoruz" dedi. Bu arada olayla ilgili CHP Genel Merkezi de devreye girmiş ardından Tuncer, Başkan Şenol'a istifa dilekçesini vermiş, Şenol da "Kellesini vermem" dediği Tuncer'in istifasını önceki gün kabul etmişti.

Kaynak:yeniasir.com.tr

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@