YDS Soruları ve Cevapları Açıklandı Mı? ÖSYM Nisan 2021 YDS Duyurusu Geldi Mi?

ÖSYM Başkanlığı'ndan YDS soru ve cevaplarının yayınlaması bekleniyor. Sınava katılan adaylar ÖSYM YDS soru ve cevaplarının ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar. İşte son durum.

YDS Soruları ve Cevapları Açıklandı Mı? ÖSYM Nisan 2021 YDS Duyurusu Geldi Mi?

ÖSYM Başkanlığı 18 Nisan tarihinde Yabancı Dil Sınavı YDS gerçekleştirdi. Binlerce adayın katıldığı YDS sınav sonunda ise adaylar, kendi durumlarını daha net görebilmek için soru ve cevapların ne zaman yayımlanacağını sorguladılar. 

YDS SORU VE CEVAPLARI

Eylül ayında gerçekleştirilen YDS sonrası ÖSYM başkanlığı soru ve cevapları bir gün sonra açıklamıştı. 17 Eylül tarihinde gerçekleştirilen sınav sonrası 18 Eylül tarihinde duyuruldu. ÖSYM'nin Nisan 2021 sınavı için de aynı süreci izlemesi bekleniyor. 18 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen YDS için soru ve cevapların 19 Nisan Pazartesi gününde ilan edilmesi bekleniyor. ÖSYM bir saat vermese de YDS soru ve cevaplarının öğleden sonra aday erişimine açıklacağı öngörülüyor. 

Kamugundemi.com olarak gün içerisinde ÖSYM tarafından YDS soru ve cevapları açıklandığı anda sizlerle paylaşacağız. 

YDS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM sınav takviminde YDS sınav ve sonuç açıklama tarihleri daha önceden ilan edildi. 

19 Nisan taraihinde gerçekleştirilen YDS için sonuç açıklama tarihi 11 Mayıs olarak duyuruldu. Adaylar 11 Mayıs tarihinde ÖSYM tarafından yayımlanacak sonuç açıklama duyurusunun ardından sonuçları kontrol edebilecekler. 

BİNLERCE ADAY KATILDI

Yabancı Dil Sınavı YDS için binlerce aday ter döktü. ÖSYM tarafından Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, Rusça dilleri için gerçekleştirilen YDS'te on binlerce aday yarıştı. Sınavın tamamlanmasınınn ardından ise soru ve cevapları sitemizde adaylarla birlikte ele aldık. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@