ve beklenen oldu MEB'de görevden almalar başladı

15 Temmuz darbe girişimi ardından başlatılan operasyonlar MEB'e de sıçradı.Milli Eğitim Bakanlığı'nda üst düzey bürokratların görevden alındığı belirtiliyor....

Öğretmenler 18.07.2016, 16:10 19.07.2016, 17:08
ve beklenen oldu MEB'de görevden almalar başladı
Son Dakika Güncellemesi:

MEB az önce 15.200 personelin açığa alındığını duyurdu. Yapılan açıklamada ilk aşamada denilmesi görevden almaların devam edeceği şeklinde yorumlandı...

15 Temmuz darbe girişimi ardından başlatılan operasyonlar MEB'e de sıçradı. İçişleri Bakanlığı tarafından 9.000 kişiye yakın vali kaymakam emniyet müdürü polis mülkiye müfettişinin görevden alınmasının ardından MEB'de harekete geçti ve darbe girişimiyle ilgili olabilecek üst düzey yöneticileri görevden almaya başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinden böyle bir temizlik operasyonun yapılacağına dair kulis bilgisi twitterda bir çok kulis bilgisi veren @baskentcii hesabında verildi.

@baskentcii twiteer hesabında atılan twitte ilk etapta 60 bin paralel öğretmene soruşturma açılacağı ve Parallelci İhanet Çetesi (P.İ.Ç) üyesi 900 müfettişede soruşturma başlatılıcağı ifadesi yer alırken MEB'de paralel yapı üyesi idda edilen  bazı MEB börükratlarının isimlerini @baskentcii  twitter hesabından paylaşıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@