Uşak'ta Gülben Ergen'li Anaokulu Açılışı

ÜNLÜ şarkıcı Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, eğitime kazandırdığı 31'inci anaokulunu Uşak'ta açtı.

Öğretmenler 05.01.2016, 20:58
Uşak'ta Gülben Ergen'li Anaokulu Açılışı

(DHA)- ÜNLÜ şarkıcı Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, eğitime kazandırdığı 31'inci anaokulunu Uşak'ta açtı. Açılışa katılan Ergen, çocuklarla sohbet etti.

Okul öncesi eğitimi yaygınlaştırmak vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 31'inci anaokulunu Uşak'ın Sivaslı İlçesi'nde açtı. Yapımını hayırsever Küçükmavi ailesinin üstlendiği 'Çocuklar Gülsün Diye - Küçükmavi Anaokulu', bugün törenle hizmete başladı. Uşak Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen ve Başkan Yardımcısı Elvan Oktar da açılış törenine katıldı.

Törende konuşan Gülben Ergen, "2016 yılına Uşak'ın Sivaslı ilçesinde bir anaokulu açarak girdiğimiz için büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün burada çocuklarımızın ve ailelerin yüzlerinde gördüğümüz o mutluluk ifadesi, gelecekteki çalışmalarımız için de büyük bir motivasyon kaynağı olacak. Ülkemizin her yerini çok seviyoruz. Türkiye'nin 81 ilinde 81 anaokulu açma hedefimize emin adımlarla yürüyoruz. Uşak'ta açtığımız bu okulumuzu da her zaman olduğu gibi annelere emanet ediyorum. Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim" dedi.

Törenin ardından okul, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlandı. İç donanım malzemelerinin okula ulaştırılmasında Yurtiçi Kargo taşıma sponsoru olarak destek verirken, Faber - Castell de okulun kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladı. Ünlü şarkıcı Ergen, açılış sonrası miniklerle konuşup sevdi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@