Üniversiteye Hazırlıkta Yeni Bir Dönem Başlatıyor

Sebit Ve Uğur Eğitim Kurumları

Öğretmenler 19.09.2015, 15:47
Üniversiteye Hazırlıkta Yeni Bir Dönem Başlatıyor
ANKARA, (DHA)-TÜRK Telekom Grup çatısı altında, teknolojinin yenilikçi ve etkin kullanımıyla çok boyutlu öğrenme ortamları üreten eğitim şirketlerinden Sebit ile geniş bir yelpazede yaygın bir eğitim ağına sahip olan Uğur Eğitim Kurumları güçlerini birleştirerek ortak bir projeye imza attı.


Türkiye’nin Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Platformu “Uğur Raunt”un tanıtımı, Sebit Genel Müdürü Ahmet Eti ve Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel’in katılımıyla Ankara’da düzenlenen seminerle gerçekleştirildi.


HEDEFE ADIM ADIM ULAŞTIRIYOR


YGS ve LYS’ye hazırlanan herkese, istediği üniversite ve bölümü kazandırmak için benzersiz bir sistem sunan Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Platformu Uğur Raunt, eğitim sisteminde yeni bir dönemi başlatıyor.


"BUGÜNE KADAR EN YENİLİKÇİ VE SONUÇ ODAKLI ÇÖZÜM"


Seminer’de konuşan Sebit Genel Müdürü Ahmet Eti, Raunt’un, bugüne kadar üniversite adayları için hazırlanan en yenilikçi ve sonuç odaklı çözüm olduğunu söyledi. Eti, toplantıda yaptığı şunları söyledi: "Türk Telekom Grup gücünü arkamıza alarak bugüne kadar pek çok yenilikçi uygulamaya ve ilke imza attık. Raunt, süreci kullanıcının hedefleri doğrultusunda tasarlayan dinamik bir zekâya sahip. Ürünümüz, kusursuz öğrenme teknolojisiyle; neyi, ne zaman ve ne derinlikte öğrenmesi gerektiğini söyleyerek kullanıcının önemli ölçüde zaman kazanmasını sağlıyor. Sistem kullanıcı hareketlerini yakından izleyerek hazırladığı raporlarla, üniversite adayına kişiselleştirilmiş, eksiksiz bir tablo sunuyor. Raunt’taki tüm sorular, konuların en küçük öğrenme parçalarına kadar ilişkilendirilmiş durumda. Konuların tümünü tekrar çalışmasına gerek kalmadan, kullanıcıyı doğrudan, ihtiyacı olan en küçük öğrenme parçasına yönlendirmesi de Raunt zekasının üstün özelliklerinden biri. Dolayısıyla Uğur Raunt, Türkiye’de, üniversiteye hazırlık sürecinin başından sonuna kadar, kişiselleştirilmiş bir rehberlik hizmeti, çalışma planlaması ve zengin içerik sunabilen ilk ve tek ürün."


"GELECEĞİN EĞİTİM SİSTEMİNİN TEMELİNİ ATTIK"


Uğur Raunt’un, üniversiteye hazırlık sürecinde önemli bir ihtiyaca cevap vereceğini belirten Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, toplantıda yaptığı konuşmada geleceğin eğitim sisteminin temelini attıklarını söyledi. Yücel, sözlerini şöyle sürdürdü: "Uğur Raunt ile Türkiye’nin en ücra köşelerindeki öğrencilere dahi ulaşarak fırsat eşitliği yaratmayı hedefliyoruz. Uğur Raunt’u düzenli olarak kullanan öğrencinin özel ders almaya ihtiyacı kalmayacak çünkü, kazanmak için ihtiyacı olan her şey Uğur Raunt’ta bulunuyor. Uğur Raunt platformunu bir doktor gibi tanımladık. Uğur Raunt, önce teşhis sonra tedavi edecek, öğrencinin kendisini tanımasına yardımcı olarak, gerektiğinde kendisine koyduğu hedeflerden daha yükseğine ulaşmasını sağlayacak."

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@