'Tacizci' müdür yardımcısı başka bir ilçeye gönderildi

MALATYA’nın Akçadağ İlçesi’ndeki bir okulda, kız öğrencisine taciz de bulunduğu iddiasıyla bir müdür yardımcısı hakkında soruşturma açıldı. Kız öğrencisini, değişik zamanlar da taciz ettiği iddia edilen müdür yardımcısı...

Öğretmenler 13.04.2016, 15:32
'Tacizci' müdür yardımcısı başka bir ilçeye gönderildi
MALATYA’nın Akçadağ İlçesi’ndeki bir okulda, kız öğrencisine taciz de bulunduğu iddasıyla bir müdür yardımcısı hakkında soruşturma açıldı.

Kız öğrencisini, değişik zamanlar da taciz ettiği iddia edilen müdür yardımcısı A.S.K.,kızın ailesinin şikayeti üzerine, okuldaki görevinden alınarak başka bir okula gönderildi. Liseli kız öğrenciye taciz de bulunduğu ifade edilen müdür yardımcısı hakkında adli soruşturmanın da başlatıldığı kaydedildi. Malatya Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, soruşturmanın devam ettiğini, bu aşamada başka bir bilgi veremeyeceğini söyledi.

Lise öğrencisi kızın, müdür yardımcısından sürekli taciz gördüğünü ailesine söylemesi üzerine, öğrencinin yakınları durumu ilçe Milli Eğitim Müdürü ile savcılığa şikayet etti. Öte yandan Müdür Yardımcısı A.S.K.'nin başka öğrencilere de taciz de bulunup bulunmadığının araştırılacağı kaydedildi. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@