Son Dakika! Bazı Özel Okul ve Dershanelere Baskın

Çanakkale'de bazı özel okul ve dershanelere baskın yapıldı...

Öğretmenler 12.08.2015, 16:32
Son Dakika! Bazı Özel Okul ve Dershanelere Baskın

Çanakkale'de bazı özel okul ve dershanelere, polis tarafından baskın yapıldı. Buralarda arama başlatıldı. Saat 10.00 sularında Fem Dershaneleri Çanakkale Şubesi ve Gökkuşağı İlköğretim Okulu'na baskın düzenlendi.

Çanakkale'de bazı özel okul ve dershanelere, polis tarafından baskın yapıldı. Buralarda arama başlatıldı. Saat 10.00 sularında Fem Dershaneleri Çanakkale Şubesi ve Gökkuşağı İlköğretim Okulu'na baskın düzenlendi. Dershane ve koleje giden polis ekipleri, kapıları kapatarak içeriye giriş çıkışı yasakladı. Şu anda binalarda arama yapılıyor. Konuyla ilgili Emniyet müdürlüğü’nden bir açıklama yapılmadı. Denetlemenin rutin olduğu öne sürüldü.

Ayrıntılar geliyor

 

 

Çanakkale’de operasyon-2

BİLGİSAYARLAR İNCELENİYOR, EVRAKLAR KOPYALANIYOR

Çanakkale genelinde polis ve bazı kurumlara bağlı ekipler, 2 dershane ile 1 özel okul binasında inceleme yaptı. Sabah saatlerinde belirlenen adreslere gelen ekiplerin denetimleri sürüyor.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile aralarında bazı devlet kurumu görevlilerinin bulunduğu ekipler, sabah saatlerinde Erişen Özel Eğitim ve Sosyal Hizmetler adlı şirket bünyesinde bulunan okul ve dershane binalarına geldi. Ekipler, burada bilgisayar ile evraklar üzerinde inceleme başlattı. Ekiplerin bilgisayarlarda inceleme yaptıkları ve bazı dosyaları incelemek üzere kopyaladıkları öğrenildi. İncelemeye polis ekiplerinin yanı sıra maliye, tarım ve halk sağlığı müdürlükleri ile belediye ekipleri de katılıyor. İncelemenin devam ettiği binalara giriş-çıkışlar yasaklanırken, dershanelerde ise eğitim devam ediyor.

http://www.canakkalememleket.com/

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@