Son Dakika 2021 MSÜ Sınav Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

ÖSYM Başkanlığı 2021 yılı MSÜ sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. ÖSYM'nin resmi sitesinden yapılan basın açıklaması ve sınav sonuç ekranı.

Son Dakika 2021 MSÜ Sınav Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

Binlerce aday tarafından merakla beklenen Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınav sonuçları açıklandı. ÖSYM Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru ile adayların sınav sonuçlarını görebilecekleri ilan edildi. 

MSÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

ÖSYM Başkanlığı resmi sitesinden ilan ettiği basın açıklamasında adayların sınav sonuçlarına erişim sağlayabileceklerini bildirdi. Kurum 2021 MSÜ sınav sonuçlarına dair duyurusunda şu bilgileri verdi. 

"04 Nisan 2021 tarihinde uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2021-MSÜ) ait değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 22 Nisan 2021 tarihinde saat 11.00’den itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebileceklerdir.

MSÜ Sınav Sonuçlarını Görüntülemek için TIKLAYIN

SINAV SONUÇLARI NASIL GÖRÜNTÜLENECEK?

MSÜ sınavına katılan adaylar sınav sonuçlarını ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden görüntüleyecekler. Adaylar ilk yöntem olarak yukarıda yer alan bağlantya tıklayacaklar ve sınav sonuç görüntüleme ekranına ulaşacaklar. Ardından ise T.C. kimlik numarası ve şifrelerini girerek sınav sonuçlarını görüntüleyecekler. Bir diğer yöntem ise ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine giren adaylar Sınavlar ve Sonuçlar bölümünden sonuçlarına ulaşabilecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@