Sivil toplum kuruluşlarından Hakkari Üniversitesi Rektörü hakkında iddia

Behçet DALMAZ/ HAKKARİ,()-HAKKARİ'de 27 Sivil Toplum Kuruluşunun yer aldığı Hak ve Dayanışma Platformu (HAKDA) adına açıklama yapan Hakkari İmam Hatipliler Platformu Koordinatörü Zübeyir Çiftçi, Hakkari Üniversitesi Rektörü...

Öğretmenler 23.07.2016, 17:38
Sivil toplum kuruluşlarından Hakkari Üniversitesi Rektörü hakkında iddia

Behçet DALMAZ/ HAKKARİ,()-HAKKARİ'de 27 Sivil Toplum Kuruluşunun yer aldığı Hak ve Dayanışma Platformu (HAKDA) adına açıklama yapan Hakkari İmam Hatipliler Platformu Koordinatörü Zübeyir Çiftçi, Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ebubekir Ceylan'ın üniversitedeki paralel yapıyı koruduğunu iddia etti.
Hakkari'de 27 STK'nın içerisinde yer aldığı HAKDA Platformu, Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Ebubekir Ceylan hakkında iddialarda bulundu. Hakkari İmam Hatipliler Platformu Koordinatörü Zübeyir Çiftçii, "Hakkari Üniversitesinde mevcut olan ve herkesce bilinen FETÖ yapılanmasına, Rektör Ebubekir Ceylan tarafından darbe öncesine kadar herhangi bir önleyici faaliyette bulunulmamış ve bu yapılanmaya mensup kişiler Rektör tarafından korunup kollanmıştır. Hakkari halkı ve STK’ları olarak Rektör Ebubekir Ceylan’ın derhal görevden alınmasını talep ediyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@