Sivas'ta Öğretmenlere Tablet Bilgisayar Dağıtıldı

SİVAS'ta Fırsatları Artırma Teknolojiyi Geliştirme Hareketi (FATİH) Projesi çerçevesinde 190 öğretmene tablet bilgisayar dağıtıldı.

Öğretmenler 10.11.2015, 21:27
Sivas'ta Öğretmenlere Tablet Bilgisayar Dağıtıldı
(DHA)- SİVAS'ta Fırsatları Artırma Teknolojiyi Geliştirme Hareketi (FATİH) Projesi çerçevesinde 190 öğretmene tablet bilgisayar dağıtıldı.

Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirilen tablet bilgisayar dağıtım törenine, Sivas Milletvekilleri Hilmi Bilgin, Selim Dursun ve Habip Soluk, Vali yardımcısı Ömer Kalaylı, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ve çok sayıda öğretmen katıldı. FATİH projesi ile ilgili tanıtım sinevizyon gösterisinin ardından konuşan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy bakanlıktan gelen tabletleri öğretmen ve öğrenciler ile buluşturmaya devam ettiklerini söyledi.

Vali yardımcısı Ömer Kalaylı ise "Devletimiz bütçede en büyük payı eğitime ayırıyor, bunun sebebi çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim-öğretim görmesidir. Geçmişe göre eğitimde çok iyi durumdayız" diye konuştu.

Konuşmaların ardından programa katılan milletvekilleri ile protokol üyeleri kentteki çeşitli okullarda görev yapan öğretmenlere tablet bilgisayarlarını verdi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@