Rezalet haberleri bitmiyor İmam hatipte cinsel istismar skandalı!

Bir imam hatip lisesinin beden öğretmeni,14 yaşındaki kız öğrencisine cinsel istismardan tutuklandı. Mağdur öğrenci ise psikologlar eşliğinde ifade verecek.

Öğretmenler 20.04.2016, 09:14
Rezalet haberleri bitmiyor İmam hatipte cinsel istismar skandalı!
Türkiye Karaman’daki cinsel istismar skandalını konuşurken benzer bir iğrenç haber de Ankara’dan geldi. İmam hatip lisesindeki bir beden öğretmeni 14 yaşındaki kız öğrencisine cinsel istismar suçundan tutuklandı.

Olay Ankara’daki bir imam hatip lisesinde, 14 Nisan’da meydana geldi. İddiaya göre, lise birinci sınıf öğrencisi Z.G. (14), sabah saat 09.00’da spor yapmak için evinden ayrıldı. Mahalledeki koşu parkurunda antrenman yapan kız öğrenci, burada aynı okulda beden eğitimi öğretmeni S.I. ile karşılaştı. Öğretmen, kız öğrencisini kahvaltıya davet etti. Eve kahvaltıya giden küçük kız cinsel istismara uğradı.

‘SAKIN KİMSEYE ANLATMA’

Hürriyet’ten Fevzi Kızılkoyun’un haberine göre; istismar olayının ardından öğretmen S.I., öğrencisini alıp okula bıraktı ve “Sakın kimseye anlatma” diyerek tehdit etti. Kızlarının psikolojik durumundan şüphelenen ailenin baskısı üzerine Z.G., başından geçenleri ailesine anlattı. Aile şikâyette bulundu. Gözaltına alınan öğretmen S.I. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Mağdur kız öğrencinin psikologlar eşliğinde yeniden ifade vermesi bekleniyor.
 
Yorumlar (3)
bakıyorum 5 yıl önce
bakıyorum da tüm problemler imam hatip liselerinde patlamaya başladı. Zorla kayıt edersen öğrenciyi bu tür sıkıntılar hep olacaktır. eğitim yöneticileri uzayda mı yaşıyor? Nerede beceriksizler ve eğitimsizler varsa bu dönemde yönetici olmuş gözüküyor. Utanmaz arlanmaz sahtekarlar siz.
mustafa 5 yıl önce
Bu haberleri bir zihniyete hizmet amaçlı yaparak İmam Hatipleri sorgulayacağınıza insanları bu aşağılık durumlara getiren, dinden, imandan, ahlak ve insanlıktan çıkaran eğitime götüren 28 şubat ve namussuz zihniyetleri sorgulayın, zannedersem daha iyi hizmette bulunmuş olursunuz.
karaman 5 yıl önce
karamandaki olayda kültür müdürü, eğitim müdürü, vakıf yöneticileri ve diğer sorumlular ceza almadıkça bu tür problemler hep yaşanacaktır. Üst düzey yöneticilerden biraz duyarlı olmalarını istiyorum.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@