ÖSYM duyurdu! DUS yerleştirme sonuçları açıklandı!

ÖYM tarafından yapılan son dakika açıklaması ile birlikte DUS için yerleştirme sonuçlarının açıklandığı öğrenildi. Sınav sonuçları için sorgulama ekranı yayınlandı.

ÖSYM duyurdu! DUS yerleştirme sonuçları açıklandı!

Binlerce aday tarafından merakla beklenen Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının sonuçlarının açıklandığı öğrenildi. ÖSYM tarafından bugün yapılan son dakika açıklaması ile öğrenilen sonuçlara nasıl bakılabileceği konusunda adaylar tarafından merak edilenler araştırılmaya başlandı. Merakla beklenen DUS sonuçları için ÖSYM tarafından yapılan açıklama ve sonuç ekranı şu şekilde verildi;

ÖSYM DUYURDU! 

Gelen son dakika duyurusu ile birlikte Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavına giren adaylar için sonuçların açıklandığı öğrenildi. ÖSYM tarafından yapılan duyuru ise şu şekilde verildi;

"16-22 Kasım 2022 tarihleri arasında tercihleri alınan Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının (2022-DUS) yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 2 Aralık 2022 tarihinde saat 10.00'dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilecektir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek'te sunulmuştur.

Adaylara ve kamuoyuna saygıyla duyurulur."

DUS YERLEŞTİRME SONUÇ EKRANI İÇİN TIKLAYIN 

Sınava giren adaylar için yayınlanan tarihe göre bgünden itibaren sonuçlara bakılabileceği öğrenildi. Yerleştirme sonuçlarına bakmak isteyen kişiler için yukarıda verilen bağlantı üzerinden kolay bir şekilde sonuçların öğrenilebileceği açıklandı. 

SONRAKİ HABER