ÖSYM 2021 MSÜ Sınav Soru ve Cevaplarını Yayımladı

ÖSYM Başkanlığı, 2021 MSÜ sınav soru ve cevaplarının aday erişimine açıldığını duyurdu. ÖSYM adayların sınav soru ve cevaplarına Aday İşlemleri Sistemi üzerinden ulaşabileceğini bildirdi. MSÜ soru ve cevapları 10 gün boyunca incelenebilecek.

ÖSYM 2021 MSÜ Sınav Soru ve Cevaplarını Yayımladı

ÖSYM Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile 4 Nisan tarihinde gerçekleştirilen MSÜ sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 

Kurum ikinci bir duyuru yayımlayarak 2021 MSÜ sınav soru ve cevaplarının aday erişimine açıldığını ilan etti. MSÜ sınavına katılan adaylar için soru cevap duyurusu yayımlayan ÖSYM'nin adaylara yaptığı açıklamalar. 

MSÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

MSÜ 2021 sınav sonuçları gün içerisinde açıklandı. Adaylar sınav sonuçlarına ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden yada ÖSYM Sına Sonuç Görüntüleme ekranından ulaşabilecek. ÖSYM sınav sonuçlarına dair; 04 Nisan 2021 tarihinde uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2021-MSÜ) ait değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 22 Nisan 2021 tarihinde saat 11.00’den itibaren erişebileceklerdir, açıklamasında bulundu. 

Sınav Sonuçları için TIKLAYIN

SORU VE CEVAPLAR ADAY ERİŞİMİNE AÇILDI

ÖSYM Başkanlığı yayımladığı ikinci bir duyuru ile MSÜ sınav soru ve cevaplarının da görüntülenebileceğini duyurdu. ÖSYM soru ve cevaplar ile optik formların 10 gün boyunca incelenebileceğini duyurduğu duyurusunda şu ifadelere yer verdi.

"04 Nisan 2021 tarihinde uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) adaylarının cevap kâğıtlarının görüntüleri ve cevap kâğıtlarına yapmış oldukları işaretlemelerin optik okuyucular tarafından okunması sonucu elde edilen aday cevapları ve soruların doğru cevapları, sınava giren adayların sorulara verdikleri yanıtlarını ve değerlendirme sonuçlarını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden 22 Nisan 2021 tarihinde saat 11.15'ten itibaren 10 gün süreyle erişime açılmıştır."

Sınav Soru ve Cevaplarına Erişim Sağlamak için;

Adaylar ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine T.C. kimlik numaları ve şifreleri ile giriş yapacaklar. Ardından sınavlarım sekmesi üzerinden 2021 MSÜ sekmesine ulaşacak adaylar bu ekran üzerinden soru ve cevapları görüntüleyebilecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@