Önemli proje hayata geçirildi

GEKA tarafından desteklenen Parçalanmış Aile Çocuklarına Yönelik Terapi Becerileri Eğitimi Protokolü ile Milas’taki rehber öğretmenlere, boşanan aile bireylerine doğru yaklaşım yolları konusunda eğitim verilecek.

Eğitim 04.10.2017, 22:42
Önemli proje hayata geçirildi

gunaydinmilas.com - Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) arasında imzalanan protokol ile “Parçalanmış Aile Çocuklarına Yönelik Terapi Becerileri Eğitimi” Projesi hayata geçirildi.

GEKA’nın Muğla yatırım destek ofisinde yapılan protokole; İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Muğla Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mehmet Yasin Kartal, GEKA uzmanları Hüseyin Çiftçi ve Mehmet Sert katıldı.

Müdürlüğümüzün hazırlayıp sunduğu ve GEKA tarafından finanse edilecek projede Milas’ta okullarda ve rehberlik ve araştırma merkezinde görev yapmakta olan rehber öğretmenlere "Parçalanmış Aile Çocuklarına Yönelik Terapi Becerileri Eğitimi” verilmesi planlanıyor. 16 Ekim’de başlayıp 5 gün sürecek teori ve uygulamalı eğitimde, rehber öğretmenlere boşanma sürecindeki ve sonrası süreçte çocuklara ve ebeveynlerine doğru yaklaşım yolları anlatılacak, uygulama ve vaka örnekleri paylaşılacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@