Okulda nikah kıydılar

VAN'ın Çatak İlçesi'ne 5 yıl önce sosyal bilgiler öğretmeni olarak atanan Tayfun Altındal, aynı okulda görevli matematik öğretmeni Hacer Bodur ile evlendi. Öğretmen çiftin nikahı, görev yaptıkları okulda kıyıldı. Okul bahçesine...

Öğretmenler 07.05.2016, 11:54
VAN'ın Çatak İlçesi'ne 5 yıl önce sosyal bilgiler öğretmeni olarak atanan Tayfun Altındal, aynı okulda görevli matematik öğretmeni Hacer Bodur ile evlendi. Öğretmen çiftin nikahı, görev yaptıkları okulda kıyıldı. Okul bahçesine kurulan masada imza atan öğretmenler, daha sonra dans edip, pasta kesti. Mutlu çifti arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Van'ın Çatak İlçesi'ne 5 yıl önce atanan 31 yaşındaki Tayfun Altındal geçen yıl yine Çatak İlçesi Muhammet Sait Aydın Anadolu Lisesi'ne matematik öğretmeni olarak atanan 26 yaşındaki Hacer Bodur ile tanıştı. Aynı okulda 1 yıldan bu yana görev yapan öğretmenler yaklaşık 3 ay önce sözlendi. Sözlenen çift, nikahlarını da görev yaptıkları okulda kıydı. Nikaha İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Çatak Milli Eğitim Şube Müdürü Şükriye Ersari, İlçede görev yapan öğretmen arkadaşları ve öğrenciler katıldı. Kıyılan nikah ardından mutlu çift, süslenen okul bahçesinde okul hoperlöründen verilen müzikle dans edip pasta keserken, arkadaşları ve öğrencileri dilek balonları uçurdu. Aynı okulda öğretmen olduklarını söyleyen Tayfun Altındal, şöyle dedi:

"Hacer öğretmen ile Çatak'ta tanıştık. Yaklaşık 1 yıldan bu yana aynı okulda öğretmen olarak görev yapıyoruz. Okulumuzda çok mutluyuz bu mutluluğumuzu büyütmek için böyle bir karar aldık ve nikahımızı okulda kıydık."
Nikah kararını birlikte aldıklarını söyleyen Hatice Bodur ise "Bu mutlu günümüzde bizi yanlız bırakmayan tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@