Öğretmenler görevden alınıp alınmadığını en kolay nasıl öğrenebilir?

Darbe girişimi sonrasında başlatılan operasyonlarda MEB'de açığa alınan öğretmenlerin listesi Google'da en çok arananlar arasında... Peki açığa alınıp alınmadığınızı en kolay nasıl öğrenebilirsiniz? İşte cevabı...

Öğretmenler 24.07.2016, 13:09 24.07.2016, 13:20
Öğretmenler görevden alınıp alınmadığını en kolay nasıl öğrenebilir?
KamuGundemi.com Özel Haber - Darbe girişimi sonrasında başlatılan operasyonlarda MEB'de açığa alınan öğretmenlerin listesi Google'da en çok arananlar arasında... Peki açığa alınıp alınmadığınızı en kolay nasıl öğrenebilirsiniz? İşte cevabı...

Sitemiz kamugundemi.com'da da yayınladığımız açığa alınanların listesi, DHA tarafından sözleşmeli abonelerine geçilen haberlerden oluşmaktadır. Aslında bir bütün olarak MEB'de açığa alınanların listesine ulaşmanız mümkün değil. Eğer böyle bir listeye ulaşmışsanız bu liste yasal olmayan şekilde servis edilmiştir ve kullanılması yasal olarak sorumluluk doğurur.

Peki ne yapmalısınız?

MEBde açığa alınan öğretmenlerin listesi İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından okul müdürlerine tebliğ edildi. Sizin yapmanız gereken en kolay işlem şuan kadronuzun bulunduğu okul müdürünü arayıp, hakkınızda böyle bir işlem yapılıp yapılmadığını, adınızın görevden alınanların arasında olup olmadığını teyit ettirmek olacaktır.

Eğer tayin vs nedeniyle okul müdürünüze ulaşamıyorsanız o zaman da bağlı olduğunuz İl İlçe milli eğitim müdürlüğü insan kaynaklarından doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sİtemiz de il il görevden alınanlar ile ilgili DHA tarafından servis edilen haberlere Google arama motorunda aranacak kelime site:https://www.kamugundemi.com şeklinde arama yapabilirsiniz.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@